Обява

Свий
Няма добавени обяви.

A 4X4 IS BORN

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • A 4X4 IS BORN

    Отново вървят по Дискавъри тези серии. От 7:00 сутринта и от 14:45 след обяд. Започвам да ги записвам, но подозирам, че съм изтървал първите 2-3. Ако някой ги е записал /както са със субтитри/, моля да продължи да ги записва, за да е по-сигурно. След това мога да ги кача на ДВД и да ги разпространим помежду си. Качвам темата тук, защото се сглобява нашата марка. Благодаря Ви за съдействието!

  • #2
    До: A 4X4 IS BORN

    Ами тези са отдавна.И са с добро качество.

    https://htftp.offroad-bulgaria.com/b...4%20Is%20Born/

    Коментар


    • #3
      До: A 4X4 IS BORN

      Lazar, а субтитри?

      Коментар


      • #4
        До: A 4X4 IS BORN

        Няма!
        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

        Коментар


        • #5
          До: A 4X4 IS BORN

          А тези, които вървят по Дискавъри имат.

          Коментар


          • #6
            До: A 4X4 IS BORN

            Ако ги направите със субтитри 1бр.купувам веднага.Сега ги имам без суб....Диска е прошнорован прономерован и пребран на тайно място.Гледамсиго сам с КЕФ като го пусна женските същества изчезват на момента .+1500стр.докоментация.Ако някой иска,го имам.
            Land Rover Discovery:
            - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
            Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

            Коментар


            • #7
              До: A 4X4 IS BORN

              Нали и аз това се мъча да направя. Който има видео - да записва. На нормална скорост, за да не се губи от качеството. Аз също ще се постарая да не пропусна останалите епизоди. Прехвърлянето на ДВД е моя грижа.

              Коментар


              • #8
                До: A 4X4 IS BORN

                "Без субтитри, чадо, без субтитри." Ама ти добре правиш.Записвай щом има субове.И дано е хубав превода,че тия технически термини много тормозят преводачите и пишат глупости

                Коментар


                • #9
                  До: A 4X4 IS BORN

                  Развитието на нещата до тук - от момента на пускане на темата съм записал всичките последвали епизоди, като предполагам, че ми липсват първите 2,5 епизода. Сега имам поръчки, но когато се освободя ще ги монтирам, ще им изрежа рекламите и шапките между рекламите, ще опитам да подобря малко качеството на картината и звука и ще ги кача на ДВД с меню за всеки отделен епизод. Ако някой има по-добри идеи или може да допълни намеренията ми с други идеи да казва. Едно от нещата, с които се занимавам е обработка и производство на фото, видео и звукови продукти. За звука - предимно обработка.
                  Горното няма да стане до 2 седмици. По-натам ще е.

                  Коментар


                  • #10
                    До: A 4X4 IS BORN

                    Крайният резултат:
                    3 DVD-та със субтитри на български, които могат да се гледат на всеки домашен DVD плеър и съдържат:
                    DVD I
                    Еп. 4 - мостове и главини /последни 6-7минути/. Епизодът не е пълен!!!
                    Еп. 5 - Скоростна и разпределителна кутии и поцинковане на шаси.
                    Еп. 6 - Окачване
                    Еп. 7 - Ролбари и общ преглед на ДВГ
                    Еп. 8 - ДВГ и подготовка за боядисване

                    DVD II
                    Еп. 9 - Сглобяване, центровка и монтиране на ДВГ
                    Еп. 10 - Окабеляване, спирачка, кормилна колона, боядисване.
                    Еп. 11 - Ръчна спирачка, горивна, изпускателна и охладителна системи.
                    Еп. 12 - Интериор, стъкла, уроци по шофиране

                    DVD III
                    Еп. 13 - Аларма, капак на багажник, шнорхел, скален плъзгач, преден ролбар, лебедка, шофиране и работа с лебедка.
                    Еп. 14 - Обработка на врати /звукоизолиране, обшиване с ламарина/ стъкла на врати, седалки, реглаж, уроци по шофиране.
                    Еп. 15 - Довършителни работи, шофиране.

                    Както разбирате, вложих доста време и ресурс за да не се загубят тези епизоди /въпреки, че не са всички/. Който има интерес, моля да ми пише на "Лични съобщения".

                    Коментар


                    • #11
                      До: A 4X4 IS BORN

                      имат ли субтитри на български

                      Коментар


                      • #12
                        До: A 4X4 IS BORN

                        Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                        имат ли субтитри на български
                        Имат субтитри на български, но не са всички епизоди. Написал съм подробно описание на всяко DVD и епизод.

                        Коментар


                        • #13
                          До: A 4X4 IS BORN

                          Явно, с моята идея няма да стане нищо, та затова, който иска ДВД-тата трябва да ми даде 3 DVD-R и ще му ги копирам. Подчертавам DVD-R!!! Оттам нататък, той също може да копира на колеги и по този начин да се разпространят по-бързо и по-лесно за всички. Евентуално мога и да ги кача някъде, но общо това прави около 10-12 GB, освен това ще може да се гледат само на компютъра, защото нещо не успявам от HDD да ги сваля успешно на DVD. Ако някой знае къде може да се качат и как успешно да се свалят на DVD - да казва. На моя комп не ми се ще да стоят, защото ми трябва целият му HDD. Живея в района на мола в СФ.

                          Коментар


                          • #14
                            До: A 4X4 IS BORN

                            Що не ги врътнеш на wmv или H.264, с 2 Mbps битрейт и т'ва е...После на ФТП-то...

                            Коментар


                            • #15
                              До: A 4X4 IS BORN

                              Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                              Що не ги врътнеш на wmv или H.264, с 2 Mbps битрейт и т'ва е...После на ФТП-то...
                              По-сложно ми е, защото изтрих DV /AVI/ файловете, а от ДВД ще се загуби информация и качество, което и без това е от VHS. Когато имам време може да се позанимавам, но това в близкия месец със сигурност няма да стане. Най-добре ще е отново да ги оцифря и така да ги кодирам, но това си иска 3 дни, а ги нямам. Това ми е основната грижа.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X