Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Теч на антифириз в купето-Диско 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Теч на антифириз в купето-Диско 1

    Здравейте колеги, днес докато се прибирахме с жена ми към къщи с изнинада жена ми откри теч на антифриз от дясно. На път към къщи бях пуснал климатика и спирайки при лек наклон на дясно потече малка струйка антифриз. Спрях джипката на сянка и подхванах развасоването на барчето за да открия от къде тече и стигнах да това:струва ми се че е теч от радиатора на парното водата беше топла. Нормално ли е лятно време при пуснат климатик там да е топло?
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0954.jpg
Прегледи:1
Размер:96.5 КБ
ID:6024118
    Това което построихме през социализма, Вие дори не можете да го боядисате. Тодор Живков

  • #2
    От: Теч на антифириз в купето-Диско 1

    Нормално е.Спукан ти е радиатора....
    "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
    Mark Twain
    СтоЕнчA

    Коментар


    • #3
      От: Теч на антифириз в купето-Диско 1

      Подлежи ли на ремонт или трябва да се сменя с нов?
      Това което построихме през социализма, Вие дори не можете да го боядисате. Тодор Живков

      Коментар


      • #4
        От: Теч на антифириз в купето-Диско 1

        НА 100% ли си сигурен че тече антифриз,питам защото ако са се запушили дренажите за конденза от климатика обикновенно протича някъде под таблото.
        Трагичното не е смъртта, а животът, който
        хората живеят или не изживяват до смъртта си.
        Чарлз Буковски

        Коментар


        • #5
          От: Теч на антифириз в купето-Диско 1

          Ами не съм на 100%, но течността която пипах бе топла и мокрото се вижда на снимката по дунапрена на радиатора и по мокета в краката.
          Къде се намират тези дренажи на климатика?
          Утре ще провера при неработещ климатик има ли теч.
          Това което построихме през социализма, Вие дори не можете да го боядисате. Тодор Живков

          Коментар


          • #6
            От: Теч на антифириз в купето-Диско 1

            Дренажните отвори ще ги намериш като като си под Диското(легнал ,на канал,на подемник...)точно където камбаната и скоростната кутия се съединяват,от ляво и дясно на тунела търсиш такова:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7006.jpg
Прегледи:1
Размер:97.4 КБ
ID:5513384

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7007.jpg
Прегледи:1
Размер:66.0 КБ
ID:5513385
            Трагичното не е смъртта, а животът, който
            хората живеят или не изживяват до смъртта си.
            Чарлз Буковски

            Коментар


            • #7
              От: Теч на антифириз в купето-Диско 1

              Май наистина ще се окажат дренажните тръби, че са запушени. Цяла седмица не съм пускал климатика и теча в купето не се е появявял. Просто няма време да отида на канал и да провера тръбите но идната седмица ще го направя и това.
              Това което построихме през социализма, Вие дори не можете да го боядисате. Тодор Живков

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X