Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рейндж П38 - някой има ли инфо?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Рейндж П38 - някой има ли инфо?

    Здравейте...не съм избягал ейй
    върти ми се в главата една идея за един сбирщайн и ми трябва малко снимков материал.
    Намира ли му се на някой снимки от смяната на съединител на RR 2.5 DSE. Интересува ме камбаната, маховика и първичния вал на скоростите.
    Много ще се раздвам ако някой има и някакви данни за тези детайли.
    Поздрави
    Land Rover Defender 110SW 300tdi

  • #2
    От: Рейндж П38 - някой има ли инфо?

    При Митко (dignatov) има цяла свалена кутия. Мислехме да я слагаме на мойто Диско, но се оказа, че варианта на R380 за П38 е с по-дълъг extension и хамалогията не си струваше. Предполагам, че няма да ти откаже да наснима каквото ти трябва.
    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

    Коментар


    • #3
      От: Рейндж П38 - някой има ли инфо?

      Освен при Митака, имам спомен за една тема на nikidd........
      ето:http://www.offroad-bulgaria.com/show...887#post713887
      дано ти свърши работа.
      Поздрави
      "Bis dat qui cito dat"

      Коментар


      • #4
        От: Рейндж П38 - някой има ли инфо?

        Мерси за бързите отговори... тука ми се въртят едни идеи да се върже една екзотична схема на двигател+скорости +раздатка . Но схемата е играна в автоматични скорости но не и с ръчни и за това питам... А под екстеншън какво имаш предвид. По принцип Р380 на п38 е много различна от тази за Диско. Това което ме вълнува дали поне първичния вал е еднакъв..
        Land Rover Defender 110SW 300tdi

        Коментар


        • #5
          От: Рейндж П38 - някой има ли инфо?

          Основната част на кутията, в която стоят от 1-ва до 4-та скорост си е същата. "Екстеншън"-ът е задната част, в която са набутани пета, задна и селектиращия механизъм. Те тва е различно при П38. А ти за първичния (main shaft) или за входящия (input shaft) вал питаш? Щото първичния си е вътре в кутията - и при него има разлики май, ама те не влияят на куплирането. Input shaft-a е сменяем, както и камбаната.
          Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

          Коментар


          • #6
            От: Рейндж П38 - някой има ли инфо?

            Входящия ме вълнува.. този на който се надява феродовия диск на съединителя.
            Land Rover Defender 110SW 300tdi

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X