Обява

Свий
Няма добавени обяви.

MileMarker за LandRover Defender?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • MileMarker за LandRover Defender?

    Доколкото разбрах от информацията за Миле Маркер производителя дава кит и инструкции за монтаж на хидравлични лебедки за най-популярните 4х4.
    Да разбирам ли, че моя Дефендер не е популярен или не сам открил друго приложение освен за Дискавери?
    Ако Дефендер не е подходящ за хидравлична лебедка, много моля за повече информация за което предварително благодаря!!

  • #2
    Никой не е казал, че вашия Defender е неподходящ за хидравлична лебедка, въпросът е, че наистина е съвършено непопулярен в Америка (USA). Там въобще не се продава и са го виждали само по филмите. Естествено разбираемо е че няма каквито и да са китове за него. А пазара в Европа е в пъти по-малък от Америка и затова никой не се вълнува от него. (за лебедки става въпрос) А да не говорим че като процент от производството на Rover Defender-a не е никак много за разлика от много популярния Discovery.

    Но хидравлична лебедка може да се монтира на всичко само желание да има. Изисква се направата на няколко преходника които при наличие на документация и добри изпълнители не са никакъв проблем.
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      А за какъв/ кой модел на Дифендър става въпрос, ако не е тайна разбира се?.. Все пак, не знам дали има модел, който да не е полулярен дори и в Щатите, при все ограничения внос и продажби..

      Коментар


      • #4
        Възможно е наистина да не е популярен, въпреки че Дифендър модел 2007 год. ще излезе първо в САЩ и чак след една година в Европа / справка "Defender new concept"/. За мен е важно когато купувам хидравлична лебедка да получа конкретна инструкция и изисквания от производителя, въпреки че много уважавам всяко мнение и емпиричен опит.
        Поздрави!

        Коментар


        • #5
          Defender много отдавна не се продава от производителя в USA - справка официалния сайт на компанията. Веднага след войната се е продавал - не съм сигурен колко години и разбира се е станал култова вещ, за което и свидетелстват няколкото клуба на собственици там. Но това няма нищо общо с бизнеса...

          Defender модел 2007 какво ще представлява, кога и къде ще се продава още не е ясно, да не говорим, че според мен това ще е краят на легендата и началото на паркета. (Дано не съм прав)

          Според мен е важно не да получите инструкция от производителя заедно с лебедката, а да я закупите от оторизирания вносител, който да ви организира и останалото, за да имате гаранция. Монтажа на хидравлична лебедка е доста сложна процедура, която изисква специално оборудване, познания и т.н., за което никаква подробна инструкция няма да ви помогне. Ако пък притежавате необходимата инфраструктура, оборудване, знания и умения инструкцията ще ви е последният проблем...

          Съвета ми е първо внимателно да определите какво искате, след това как да го постигнете и накрая кой да го направи. Ако имате нужда от конкретна помощ свържете се с нас – ние сме единственият оторизиран вносител и сервиз на MileMarker за България - ще ви помогнем.
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #6
            Със сигурност ще се свържа, защото не съм забелязал до момента по- сериозно предложение за хидравлична лебедка в България.
            Притеснява ме това, че от този чат чувам за връзка към хидроусилвателя на кормилото, а от сервиза на Мото пфое /бившите майстори от Дару/ твърдят, че връзката трябва да е от блокажа....
            Прилича ми на експеримент...

            Коментар


            • #7
              )) Използва се помпата на тоя усилвател бе, какви кормилни машини, какви блокировки Нищо не можеш да пипаш в изпълнителните механизми, това не е американска комедия за дебили, а истинска кола, която наистина върви. Като заработят и това и онова едновременно, кво ще стане? Не знам, ама и не искам да видя ...
              А като увиснеш на лебедката волана много не ти трябва, и така всичко е наред.

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Valentin Dobrev
                Възможно е наистина да не е популярен, въпреки че Дифендър модел 2007 год. ще излезе първо в САЩ и чак след една година в Европа / справка "Defender new concept"/...
                Тази справка къде е налична? Може би имаш предвид да задам търсене в google например за "defender new concept", или? В крайна сметка има много спекулации и теории за това какво ще се случи с 24-годишния Дифендър. Тази, на която аз най-много искам да вярвам (най-малкото зло) е, че сегашният модел ще се преименува на "Classic" и ще се продава още за кратко след влизането на новия..

                Първоначално публикуван от VPetrov
                Defender много отдавна не се продава от производителя в USA - справка официалния сайт на компанията. Веднага след войната се е продавал - не съм сигурен колко години и разбира се е станал култова вещ, за което и свидетелстват няколкото клуба на собственици там. Но това няма нищо общо с бизнеса...
                Прав си, но затова пък има пичове, като http://www.roversnorth.com/, които в някои години дори са успявали да внасят редовно къси бази (d90)..

                Първоначално публикуван от VPetrov
                Defender модел 2007 какво ще представлява, кога и къде ще се продава още не е ясно, да не говорим, че според мен това ще е краят на легендата и началото на паркета. (Дано не съм прав)...
                То както излиза, и другите мохикани ги спряха или ги спират много скоро.. Всички ще караме "аеродинамични джипове"..

                Първоначално публикуван от Valentin Dobrev
                ...Притеснява ме това, че от този чат чувам за връзка към хидроусилвателя на кормилото, а от сервиза на Мото пфое /бившите майстори от Дару/ твърдят, че връзката трябва да е от блокажа....Прилича ми на експеримент...
                Мен ме съмнява човек като Иван Иванов (мисля - шеф на сервиза и съзтезател) да твърди подобно нещо.. Аз преди време губех много антифриз на моя Фолксваген и в Юнитрейд се клеха, че имам проблеми в главата на мотора, а после се оказа, че е е просто спукан маркуч...

                Първоначално публикуван от Стефан
                ...това не е американска комедия за дебили, а истинска кола, която наистина върви...
                Ейййй, Стефане, кво пиеш?.. Най-после и ти да кажеш нещо положително за тия машини...

                Коментар


                • #9
                  Ммм ... Снощи пих кафе ...
                  Че къде ще иде да не върви, това си е древна гнусна каруца, и да спре не е толкоз лесно. Обаче явно и тия са се видиотили, щом ще спрат конвейера(( Не мога да се мотивирам, оба имам ужасното усещане за голяма беля. Това че Европа се урбанизира съвсем, хич не значи че някой е опитомил кво да е, най-малко природата. Ех, 50 линейки на милион и половина население ...
                  Обаче мойта е по-хубава!!!))

                  Коментар


                  • #10
                    До: MileMarker за LandRover Defender?

                    Първоначално публикуван от Anonymous Преглед на мнение
                    Доколкото разбрах от информацията за Миле Маркер производителя дава кит и инструкции за монтаж на хидравлични лебедки за най-популярните 4х4.
                    Да разбирам ли, че моя Дефендер не е популярен или не сам открил друго приложение освен за Дискавери?
                    Ако Дефендер не е подходящ за хидравлична лебедка, много моля за повече информация за което предварително благодаря!!
                    А има ли инструкция за монтаж на Г-класа за "ММ"12000лб.
                    Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
                    0884837709
                    0878383528

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X