Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Range Rover Р38 - 2,5 DSE счупи се преди да му се порадвам

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Range Rover Р38 - 2,5 DSE счупи се преди да му се порадвам

    Здравейте колеги!
    Преди десетина дни си купих РР 2.5 ДСЕ с двигател БМВ но вчера ми направи следното-при движение в града с 40км изтропа и двигателя почна започна да се тресе и трака,кото загуби мощност!
    Имате ли идея какво може да е и кой може да го поправи!!!

    Благодаря предварително !

    БЕЗАВАРИЙНО

  • #2
    От: СЧУПИ СЕ ПРЕДИ ДА МУ СЕ ПОРАДВАМ РР 2.5 ДСЕ

    Много повърхностно обяснение бе колега.Така както го обясняваш ,ясно повредата е в мотора ама......или в сервиз ходи или ни дай някво по ясно обяснение.

    Коментар


    • #3
      От: СЧУПИ СЕ ПРЕДИ ДА МУ СЕ ПОРАДВАМ РР 2.5 ДСЕ

      За съжаление на тези точно "СЧУПИ СЕ" е нормалното им състояние.

      Всичко може да, няма да мине без специалист.
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #4
        От: Range Rover Р38 - 2,5 DSE счупи се преди да му се порадвам

        Аз карам Омега с БМВ двигател, направи си диагностика на помпата пълна е с електроника, ако загуби центровка заради нЯкаква механична повреда и дава грешни данни започва да работи все едно на два цилиндЪра от 6 .
        И пуши зверски сиво бяло и мирише на сурова нафта. Има една умна дюза ( личи си по кабела който излиза от нея - 4-ти цилиндър, ако е зле също признак за лоша работа. Погледни по време на работа дали някЪде по дюзите няма нафта и дали не духа ниско долУ при блока където се завиват дюзите. Може да губи компресия от там.
        Това като начало се сещам да погледнеш.
        Надявам се да не е нещо по-зле от това макар че и това не е толкова добре. Все ремонт.
        Mitsubishi Pajero 3.2 DiD

        Коментар


        • #5
          От: Range Rover Р38 - 2,5 DSE счупи се преди да му се порадвам

          Първоначално публикуван от pepijoro Преглед на мнение
          ...
          Имате ли идея какво може да е ...
          Признаците са на прескочил зъб на агренажа. Нищо, че е с верига/и, практиката познава такива случаи.
          Не се опитвай да я палиш!

          Коментар


          • #6
            От: Range Rover Р38 - 2,5 DSE счупи се преди да му се порадвам

            Здравейте!
            Обяснението е повърхностно понеже не мога да дам друго,но след като изтрака както ми се стори отпред в ляво не угасна сам а аз го загасих.За да го преместя от пътя го запалих пак,като запали без проблеми!Повече информация не мога да дам.

            БЕЗАВАРИЙНО!!!

            Коментар


            • #7
              От: Range Rover Р38 - 2,5 DSE счупи се преди да му се порадвам

              Първоначално публикуван от pepijoro Преглед на мнение
              Здравейте!
              Обяснението е повърхностно понеже не мога да дам друго,но след като изтрака както ми се стори отпред в ляво не угасна сам а аз го загасих.За да го преместя от пътя го запалих пак,като запали без проблеми!Повече информация не мога да дам.

              БЕЗАВАРИЙНО!!!
              Колега след това колата пробвал ли си да я палиш? При мен се появи едно притропване и вибрации, но се оказа че компресора на климатика ми се е откачил и е от това. На моменти има едни силни вибрации но по някое време се намества и двигателя пее за сега нямам време да го закарам в сервиз и си го карам така. Успех
              Range Rover P38 2.5DT
              Audi A4 1.8T quattro
              [B]"Ако нищо друго не ти свърши работа - прочети инструкциите."[/B]

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X