Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвети и мнения преди покупка на Range Rover Classic

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Зацепен ли е постоянно предният мост на РР Класик?

    Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
    ...Ръчният блокаж на средния диференциал /всъщност разпределителната кутия/ възпрепятства именно това - завърта ти се колело от единия мост, но въртящия момент се предава независимо от това И на другия мост.

    Коментар


    • #62
      До: Зацепен ли е постоянно предният мост на РР Класик?

      Благодаря за подробното обяснение.
      [SIGPIC][/SIGPIC]
      RR Classic

      Коментар


      • #63
        До: Зацепен ли е постоянно предният мост на РР Класик?

        мерси за инфото колеги

        Коментар


        • #64
          До: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър Класик

          Първоначално публикуван от vlado Преглед на мнение
          От доста време чета мненията тук, доесга не съм писал.

          Избор 1 - Много лоша репутация за VM . Доста хора се оплакват от него - прегрявал и пукал глава . Като потърсих - смята се, че това се получава заради не-добро обслужване - на всеки 40000 км трябва да се притягат едни болтове (описано е в сервизната документация)
          Извинявай ама мен ме интересува кой са тези болтове
          можеш ли да ми кажеш или да пратиш manual спецялно за този мотор ВМ
          леле от турбо интеграле на Range Rovar Стрес Голям

          Коментар


          • #65
            До: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър Класик

            Здравейте!! Май темата е малко паяжинясала, но..на когото когато му дойде времето! Аз чак сега съм се наканил да се заимам с джип и съм пълен аджамия. Четох доста за много марки, но най-на сърце нещо ми идват /според възможностите ми/ РР Класик и Чероки 2.1, но напоследък гравитирам към Класика. От Черокито имам известни впечатления, но чета и чудесни неща за РР. Като средно статистически българин се интересувам от поносима поддръжка /която май не се връзва точно с Класика/ и смятам да използвам возилото и като семеен автомобил, и като машина за лов и туризъм. Съмнявам се на го подлагам на нещо хард, но ми се иска да ми дава сигурност извън шосето и в снега. Чета за някакви хронични течове по Класика, които май нямат оправия /по хидравлика и ходова част/, но пък толкова ме запленява с този консервативен дизайн и похвалена возия и комфорт...В общи линии това са моите алтернативи и ако с опита си ми дадете някой и друг съвет, ще съм ви много благодарен.. Всъщност бих погледнал и други предложения, предвид изискванията ми.

            Коментар


            • #66
              До: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър Класик

              Не бой се, скачай смело. Критичния минимум като цена е около 8000лв

              Коментар


              • #67
                До: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър Класик

                А за течовете..? Наистина ли нямат някаква оправия? А средният разход на моторите 200tdi и 300tdi в случай, че успея да попадна на такъв?

                Коментар


                • #68
                  До: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър Класик

                  Имат оправия, естествено. 200/300тди е истината. Не си взимай с VM мотор. Лесно се различава - с отделни глави е. Като видиш такъв, бЕгай бръже...

                  Коментар


                  • #69
                    До: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър Класик

                    Да, един съфорумец публикува сникми на различните мотори, така че имам база за сравнение...Дано не сбъркам в избора!

                    Коментар


                    • #70
                      До: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър Класик

                      Цените на класика са добри, но трябва да е или 200/300тди или бензинов. Части от Англия, не са никак скъпи. Машинката е много приятна, но наистина ВМ-а не е подходящ двигател, не се набутвай.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър Класик

                        Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                        Цените на класика са добри, но трябва да е или 200/300тди или бензинов. Части от Англия, не са никак скъпи. Машинката е много приятна, но наистина ВМ-а не е подходящ двигател, не се набутвай.
                        Наистина са добри цените - това е една от причините да се насоча към него. Но вече месец и половина не мога да попадна на 200/300 тди, та май ще скачам на ВМ...какво да направя - то може да отнесе години. Другите ми алтернативи са Чероки или някоя Фронтера...ама тези Фронтери малко на лека кола ми мязат. Какво биха ме посъветвали разбиращите, в случай, че не открия РР 200/300 тди?

                        Коментар


                        • #72
                          До: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър Класик

                          Изчакай до пролетта! Недей взима VM! Тъкмо ще си купиш нещо друго и на другия ден ще видиш някой слънчев Рейндж с 300Тди. Обикновено така се получава...

                          Коментар


                          • #73
                            До: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър Класик

                            има имааа, гледаи хубаво в мобилето 9890лв беше не си спомням точно но го има 200тди
                            . LRE Bulgaria.
                            RRC SE V8 91г.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър Класик

                              Първоначално публикуван от bochopz Преглед на мнение
                              има имааа, гледаи хубаво в мобилето 8000 или 9000лв беше не си спомням точно но го има 200тди
                              A - май ме хвана в издънка.. Аз щото задавам с горна граница около 6000 и онези не ми се отварят. Ау, то дебело, бе!! Хм, шъ бягам май при друга марка

                              Коментар


                              • #75
                                До: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър Класик

                                В 6-7 може и да се сместиш ако не го купуваш от БГ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X