Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвети и мнения преди покупка на Range Rover Classic

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Съвети и мнения преди покупка на Range Rover Classic

    Ето малко снимки и на моята машина (от обявата, по която купих, но са актуални).
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14.jpg
Прегледи:1
Размер:51.5 КБ
ID:5591192
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12.jpg
Прегледи:1
Размер:62.3 КБ
ID:5591190
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13.jpg
Прегледи:1
Размер:59.3 КБ
ID:5591191
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11.jpg
Прегледи:1
Размер:80.0 КБ
ID:5591189
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15.jpg
Прегледи:1
Размер:68.1 КБ
ID:5591193

    Коментар


    • От: Съвети и мнения преди покупка на Range Rover Classic

      Е тая четвъртата снимка как успя така да я докараш наобратно? С кои двигател е?
      . LRE Bulgaria.
      RRC SE V8 91г.

      Коментар


      • От: Съвети и мнения преди покупка на Range Rover Classic

        Страхотна машинка, и отлично запазена. И джантите кефят, аз имам стар мерак за такива
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • От: Съвети и мнения преди покупка на Range Rover Classic

          Аз също ще се радвам да се присъединя към една така сбирка. Ето една снимка на моя хубавец с новото окачване.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1401872251.391922.jpg
Прегледи:2
Размер:244.4 КБ
ID:5591823
          RRC 3.5 ‘85
          RRC 3.9 ‘93
          Jeep XJ 4.0 ‘93

          Коментар


          • От: Съвети и мнения преди покупка на Range Rover Classic

            .... ЦЪК
            Land Rover Discovery:
            - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
            Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

            Коментар


            • От: Съвети и мнения преди покупка на Range Rover Classic

              Аз имам такъв V8 с АГУ + ремарке за него ! Пуснах обява в Мобилето и Карс.бг.

              Коментар


              • От: Съвети и мнения преди покупка на Range Rover Classic

                Здравейте,
                От доста време съм задочен фен на LR но вече назря момента да се сдобия с един. Става въпрос за Classic
                Вчера ходих да гледам един на външен вид изключително запазен. Бавните работят, няма шумове от СК и др. подобни. Снега зад ауспуха си остана бял и въобще не пушеше нито синьо нито бяло.
                Но какво ме притесни:
                1. Двигателя ВМ работеше много грубо и създаваше осезаеми вибрации в таблото (модулът с километража направо се тресеше, което може да се дължи на това, че се беше и разкачил)
                2. От разширителния съд беше изведена една тръбичка вкарана в бутилка 0,5 л.
                3. Двигателя не можа да стигне повече от 3 600 об/мин
                4. Маркучът извеждащ парите от двигателя беше писнат свободно в коша и си пушеше на воля.
                Бихте ли казали горните забележки за какво може да са индикация?
                Благодаря
                TOYOTA HiLux Surf SSR-X 2.4 EFI Diesel

                Коментар


                • От: Съвети и мнения преди покупка на Range Rover Classic

                  Дайте повече информация за година на производство и километраж на колата. Като цяло двигателите ВМ не са удачни за модела и рано или късно създават проблеми. Този явно вече грее, разширителния съд няма ли капачка? Правилното, но много рядко за този модел е изпълнение с двигател 300 ТДИ
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • От: Съвети и мнения преди покупка на Range Rover Classic

                    По документи 1991 но по вин (SALLHAME8FA364504) излиза 89.
                    За километрите: 180 000 но само Господ знае.
                    За разсширителния съд: има капаче
                    Относно двигателя: с лоша слава, е наистина но е най- масов и не мисля, че дори и тотално умрял ще се възроди за повече от 700 - 800 лв.
                    Странно е същ че е с два акумулатора, не съм виждал такъв досега.
                    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 02-12-16, 17:38.
                    TOYOTA HiLux Surf SSR-X 2.4 EFI Diesel

                    Коментар


                    • От: Съвети и мнения преди покупка на Range Rover Classic

                      Лошото е че постоянно се налага нещо да му се възражда на тоя мотор. Ако останалото наистина е толкова запазено, можеш да смениш мотора след като ти омръзне да се разправяш с тоя ВМ
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • От: Съвети и мнения преди покупка на Range Rover Classic

                        Два акумулатора не е странно, дори напротив, нормално е. Кой маркуч за газове от двигателя е пуснат свободно, този на ЕГР-а ли? Най-добре ако има опция снимайте
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • От: Съвети и мнения преди покупка на Range Rover Classic

                          Ето и снимка.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20161130_130224_resized_20161201_104911681.jpg
Прегледи:1
Размер:142.1 КБ
ID:5735850
                          TOYOTA HiLux Surf SSR-X 2.4 EFI Diesel

                          Коментар


                          • От: Съвети и мнения преди покупка на Range Rover Classic

                            Не е след 89-а, защото не е с електрически спирачки. Маркуча, който са го пуснали надолу е за картерните газове.
                            Погледни големият талон - ако е без номер на двигателя - купувай, пък ще смениш мотора с 300 ТДИ
                            Но ако мисли, че ще оправиш мотора с 7-800 лв. - ще си имаш перманентни проблеми с него.
                            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                            Коментар


                            • От: Съвети и мнения преди покупка на Range Rover Classic

                              Да разбирам, че с откачения маркуч няма проблем? Това със смянате е идея но ми се ще да е на по късен етап. За невъзможността да се форсира над 3600 об/мин. никой не писа нищо
                              TOYOTA HiLux Surf SSR-X 2.4 EFI Diesel

                              Коментар


                              • От: Съвети и мнения преди покупка на Range Rover Classic

                                Здравейте колеги,имам мерак за един Range Rover Classic 1982г. мисля че с 3,5 мотор с два карикатура.
                                Собственикът имаше неблагоразумието да счупи междуосевия диф.
                                Възможно ли е да се замени целия диф от по-новите раздатки или не,че този му завариха сателитите и планетите с кръстачката,абе съсипаха го.
                                Този джип е с 4 скоростна кутия с маслена помпа в нея и е цял корпус с раздатката.
                                Интересувам се мога ли да го спася със замяна само на междуосевия диф или трябва да му сложа 5 степенна С.К. и по-новия модел раздатки и биха ли паднали на камбаната на 3,5 мотора?
                                Благодаря ви предварително.

                                Съобщение от модератор:
                                Моля, напишете си в профила от къде сте.
                                ...ЦЪК
                                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 02-12-16, 17:39.
                                Случайни хора УАЗ не карат! Радослав Стоилов 0899496832

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X