Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Не вярвам да чуеш лагери на главината. Шенкелни по скоро. Като клатиш колелото шава ли?
    Да,шава малко,даже първоначално си мислих,че се е охлабил фланеца,но не е от него.

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    Има отлични ремонтни комплекти в Падока на добри цени, като го отваряш, подхващай го целия преден мост, да си спокоен занапред. Там в мойта тема има дори снимки, не вода, а боза беше вътре станала.
    Когато поръчвах частите за 8-ка си вземах абсолютно всички части за ремонта на двата моста.Просто не ми се занимаваше досега с тях,но вече няма на къде.

    Коментар


    • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

      Снимки на обещаната готова броня.



      Работата по джипа вече е към края си.Преди време бях поочукал веждите на калниците за да не опират гумите и китът се пеше напукал,затова реших да ги пооправя.



      и от зад



      Сега се чудя,при положение,че не стърчат гумите дали да слагам уширители?Трябва да реша преди да китна веждите.

      Коментар


      • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

        Отдавна се радвам на тази тема и ако може да добавя нещо сега е момента:
        че гумите не стърчат, ама ако стърчаха щеше да има още повече стойка и устойчивост, проходимост...незнам, но колко труд и желание си вложил, пък финанси да не говориме... мисли го още в преспектива!
        Успех и лека работа!
        Случайни хора УАЗ не карат

        Коментар


        • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

          Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
          ....гумите не стърчат, ама ако стърчаха щеше да има още повече стойка и устойчивост, проходимост....
          мисли го още в преспектива!
          Успех и лека работа!
          Благодаря.
          Относно перспективата,джипа е със стоковите джанти на Класик и фланци 30мм.Не мога да го разширя повече защото,по-широки фланци няма,джанти не ми се сменят понеже и на ремаркето са същите,при мен се търси взаимозаменяемост на двете возила.Ако му сложа уширители то те ще бъдат от тези дето ги правят в Ямбол и се притеснявам да не изглежда като на кокили.Още повече,че ремаркето е направено да върви в следата на джипа,всяка промяна за разсширяване ще доведе до проблеми в бъдеще.Моето виждане е такова,ще се вслушам във всеки съвет,нали за това е форум.

          Коментар


          • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

            Лично на мен ми харесва как стои без уширители.
            Направи си тест във вода - газ - ако си хвърля водата настрани - не ти трябват уширители.
            Аз се убедих окончателно след ей тва тестче:
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...11#post1842611
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар


            • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

              Не е ли добра идея заглавието на темата да се промени да речем :Каква раздатка да избера или по скоро Проекта на Джиджо !
              2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
              ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

              Коментар


              • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                Джиджо да каже, промяната е лесна.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                  Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                  Джиджо да каже, промяната е лесна.
                  По-нататък може да я прекръстим"Проектите на джиджо" в множествено число,защото в темата има два проекта пряко свързани с офф роуда.
                  Отдавна не бях бутал нищо по джипа и днес реших да видя защо просвирва единия ремък.И изненада

                  ми те ги няма зъбите.Вината си е изцяло моя,когато оборудвах мотора една от ролките я направих с външно натягане и ето го резултата.Сега при стругаря и нова ролка както трябва да бъде.
                  Докато чакам ролките реших да побутна нещо по ремаркето.Заех се с ресорите от Москвич.От вторични си набавих 2 комплекта за жълти стотинки,разглобих ги избрах по-хубавите листи и се започна едно шкурене да падне ръждата.

                  после боя.Толкова е горещо на вън,че боята изсъхна за два часа

                  Ей за това продавачите ме гледаха като ненормален

                  и зглобяване


                  Докато чакам ресорите да изсъхнат подкарах планките за ресорите



                  Утре цялостно грундиране и боя,до края на седмицата ще е на колела.

                  Коментар


                  • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                    Тези дни продължих с бавни темпове работата по ремаркето.Първо заварих моста и подготвих всичко за боя.
                    Мисля да кача ресьорите от горе и да видя как ще стои,ако е високо ще ги смъкна от долу.



                    После се заех с ОК-а.Първо го подсилих с шина

                    Тръбата на ОК-а е достатъчно дебела,но гледам по чуждестраните форуми така го правят.
                    После реших да подсиля още ОК-а с безшевна тръба 50х4


                    Накрая остана теглича

                    Набива се в ОК-а

                    и се хваща с болтове


                    За сега е това.

                    Коментар


                    • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                      А за теглича на полиоретанувият тампон ли ще се хваща ?
                      ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

                      Коментар


                      • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                        Първоначално публикуван от koko_s Преглед на мнение
                        А за теглича на полиоретанувият тампон ли ще се хваща ?
                        Да.Гледал съм от тези снимки.


                        Коментар


                        • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                          Два дни си заварявам резервоара за вода.Реших да го монтирам под ремаркето.Първоначалната ми мисъл беше да го монтирам вътре,но с времето и след преглед на много теми по чуждите форуми се разубедих.


                          Коментар


                          • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                            Резервоара ако не ограничава хода на моста ,по-добро място няма,а колко литра е.Следя темата с интерес и с нетърпение чаках да продължиш работата по ремаркето.Много добре става.
                            УСПЕХ .
                            Трагичното не е смъртта, а животът, който
                            хората живеят или не изживяват до смъртта си.
                            Чарлз Буковски

                            Коментар


                            • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                              Първоначално публикуван от stelio Преглед на мнение
                              Резервоара ако не ограничава хода на моста ,по-добро място няма,а колко литра е.Следя темата с интерес и с нетърпение чаках да продължиш работата по ремаркето.Много добре става.
                              УСПЕХ .
                              Благодаря.
                              Резервоара стои пред предния мост,от ъгъла под който съм снимал не личи.Литража е от порядъка на 120 литра,помпата която ползвам е за лодка и е 500литра на час с 5м. воден стълб.
                              Да кача малко снимки и от днес.
                              Първо напълних резервоара да го проверя за течове,когато се уверих,че всичко е наред трябваше да го изпразня.

                              докато има вода тече на дебело


                              Като гледам помпата потопена във вода,се радвам,че е на 12волта

                              За днес е това.

                              Коментар


                              • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                                Този вид теглич е доста интересен дава по голяма свобода на движение на ремаркето .
                                Темата ти е доста интересна с интерес чакам продължението...
                                ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X