Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Привет колеги от вчера съм горд собственик на Land Rover Discovery 200Tdi

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Привет колеги от вчера съм горд собственик на Land Rover Discovery 200Tdi

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Честито и от мен. С тия гуми, като качваш или спускаш кални и не толкова кални баири, винаги слагай малкия лост в ляво. За да не се срещаме.
    По принцип, не би ли трябвало с каквито и да си гуми, по кален баир или склон да пускаш блокажа?
    Discovery I, 300 TDI

    Коментар


    • #17
      От: Привет колеги от вчера съм горд собственик на Land Rover Discovery 200Tdi

      Хаха пепелника е от стария собственик, оргиналните пепелничета ще са му за никъде, той изпуши сигурно 2 кутии цигари пред мен докато ми продаде колата, иначе я изчистих от вътре основно и сега дори ще взема от един приятел паро-чистачка да мина салона, защото аз самият не съм пушач и малко ме трови миризмата, която се е впила в тапицерията ( имам 3 ароматизатора вътре )
      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 21-10-10, 10:32.

      Коментар


      • #18
        От: Привет колеги от вчера съм горд собственик на Land Rover Discovery 200Tdi

        Така е, но проблемите ще бъдат малки, поради ниското сцепление. При изкачване и спускане с тия зъбатите товара отива съответно на задния или предния диф. И с тия слабите касети..............
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #19
          От: Привет колеги от вчера съм горд собственик на Land Rover Discovery 200Tdi

          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
          Така е, но проблемите ще бъдат малки, поради ниското сцепление. При изкачване и спускане с тия зъбатите товара отива съответно на задния или предния диф. И с тия слабите касети..............
          Значи с две думи,при каране с агресивни гуми в кал е хубаво да си с включен блокаж, за да щадиш джипката,нали така?
          Discovery I, 300 TDI

          Коментар


          • #20
            От: Привет колеги от вчера съм горд собственик на Land Rover Discovery 200Tdi

            Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
            Значи с две думи,при каране с агресивни гуми в кал е хубаво да си с включен блокаж, за да щадиш джипката,нали така?
            Не! Демултипликаторът щади, а блокажът само пре.бва механиката. Не случайно се препоръчва включване на блокаж
            само до излизане от проблемното място, а после съответно се изключва.
            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

            Коментар


            • #21
              От: Привет колеги от вчера съм горд собственик на Land Rover Discovery 200Tdi

              Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
              Не! Демултипликаторът щади, а блокажът само пре.бва механиката. Не случайно се препоръчва включване на блокаж
              само до излизане от проблемното място, а после съответно се изключва.
              Да де. Аз кво казах?
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #22
                От: Привет колеги от вчера съм горд собственик на Land Rover Discovery 200Tdi

                Ти каза малкия лост да е вляво,тоест - блокиран междинен диф.
                Discovery I, 300 TDI

                Коментар


                • #23
                  От: Привет колеги от вчера съм горд собственик на Land Rover Discovery 200Tdi

                  Да. Дали си на бързи или на бавни, на баирите го включвай.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Привет колеги от вчера съм горд собственик на Land Rover Discovery 200Tdi

                    Честито и от мен колега!Дай някаква информация за гумите-марка,модел,размери,цена, и от къде си ги взел?
                    2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                    Коментар


                    • #25
                      От: Привет колеги от вчера съм горд собственик на Land Rover Discovery 200Tdi

                      Тука ги правят.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Привет колеги от вчера съм горд собственик на Land Rover Discovery 200Tdi

                        Ха ха гумите, колега са домашно производство, че и тези бяха изкарани от фурната пресни, пресни - т.е те са регенерат.
                        Тъй като джипката ще я карам в калта когато ходя на лов и на риба или пикник и ги взех такива, иначе за лятото имам и 4 ханкок а на по малко от 5хил. км размерите на гумите са 235/70/16 и струват 130лв. ако нямаш подложки ( подложка е изтрита гума от сходен размер), ако си намериш подложки цената е 120 лв. на парче.
                        Смятам, че гумите са удачни за кал, за сняг не съм сигурен, но факта че гумаджията има същите на джипката си и че в Бургас гледам вече 5-6 джипки със същите гуми ми дава надежда, че са добри .
                        Между другото с мой приятел тази неделя (преди обед, че следобед е сбирката на БМВ) ще ходим да се окопаваме здраво в едно селце до Бургас ( Крушевец) ако има колеги от региона могат да заповядат, да се позабавляваме заедно и да помагат със съвети при оф роуд шофирането, защото съм убеден, че има бая тънкости, които е по добре да ми се кажат от колкото да откривам сам топлата вода . Телефона ми е 0899963890- Георги всички колеги с желание да се присъединят да звънят да се уговорим.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X