Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт на компресора на Range Rover P38

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ремонт на компресора на Range Rover P38

    Здравейте колеги

    Преди два дена незнайно защо ми отказа компресора на джипа. Днес се наканих да го отворя за да видя дали може нещо да му се помогне и за най голямо мое угорчение установих че втулката на която лагерува ротора на компресора се е разбила, от там колектора се удря в четкодържателя и компресора е почти тотал. Прилагам снимка на развалената част. Тук във моя град има кой да ми го отремонтира просто нямат колектор за да го подменят. Някой може ли да ми помогне с тази част.
    Мерси предварително
    Прикачени файлове

  • #2
    От: Ремонт на компресора на Range Rover P38

    Е е тва вече е мн кофти!!! Дано се намери някой да ти направи колектора, а фтулка лесно ще направят. Успех, ако ли не или АРБ компресор или втора ръка!!!

    Коментар


    • #3
      От: Ремонт на компресора на Range Rover P38

      Ами и на мен ми мина през главата за втора ръка, но сякаш не ми се ще. Колектора единственно със нов или от друг такъв компресор може да се извади. Иначе модели колектори сякакви точно такъв поне в моя град не успях да намеря, затова и пуснах тема ако някои може да помогне или поне телефон на някои които продава такива части. Останалото на компресора са два лагера и един уплътнител за буталото който ще бъде направен в казанлък от фирма занимаваща се с пневматика и хидравлика.

      Коментар


      • #4
        От: Ремонт на компресора на Range Rover P38

        Нямам идея за заместител, съжалявам.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X