Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на WK II

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Покупка на WK II

    Привет, колеги.
    Харесал съм машината с шаси 1C4RJFCM3CC131593 , на кратко WK 2 , 2012 overland 3.0 CRD. Джипа е много лъскав и на таблото пише очудващите 140 000 хиляди км.
    Въпросите които ми изникват са следните:
    - Къде мога да го проверя за реални километри освен сайтовете и в Мерцедес. Софтуерно има ли как да се проверят.
    - Двигателя е италянският но работи много тихо , гасне пали без никакви вибрации ( очудващо поне за мен)
    - Скоростите са 5 степенни , до колкото разбрах Мерцедесови. Много ли са архаични и мудни ?
    - ПРИ УСКОРЕНИЕ от място с газ усетих вибрации в купето на какво може да се дължат ?
    - Като цяло добра комбинация ли е мотор/ кутия ? Нещо трябва ли да се обслужва превантивно , вериги , лагери, мотора читав ли е ?
    - не на последно място какъв разход мога да очаквам градско/ извънградско. Фейсовия модел като е 8 скорости толкова много ли си заслужава ?

  • #2
    Джип се избира като собствена съпруга Първо да ти грабне окото, после като влезеш в него да те изкефи и ..........не питаш баджанаците
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      Дядо владо, хареса ми няма забележка , много лачен, мотора мърка все едно бензин. Но тези вибрации при ускорение..........

      Коментар


      • sonda
        sonda коментира
        Редактиране на коментар
        Скоростна кутия е най-вероятната причина...Усеща се като тресене на цялото купе и влизане в резонанс..

      • sers
        sers коментира
        Редактиране на коментар
        “sonda” знаеш ли повече за такъв този проблем, евентуално как се оправя. При потегляне от място с повече газ веднага след самото тръгване се усеща тази вибрация после изчезна

      • дядо владо
        дядо владо коментира
        Редактиране на коментар
        Щом ти харесва скачай и се дави, а ние ще те теглим към дъното 🤣 Последно миналата седмица гледах вибриращ Гранд SRT 6.1 който при рязка газ вибрираше целия ............заради рева на кастъм ауспуха

    • #4
      Няма за кога вече, докато умувам и чакам съвети джипа отлетя ....

      Коментар


      • #5
        Не се коси-не е бил твоя.А може и да е на късмет-ще излезе друг,дай боже по хубав.
        И аз така докато се наканя отлетя едно WK на реални км,ама така било писано.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X