Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Wrangler YJ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Wrangler YJ

    Зздравейте . Почти 10тина години минаха откакто продадох Черокито си .
    Но отскоро съм с Вранглер YJ
    Сигурно има тема тук относно повдигането на Вранглера . а именно , монтажа на ресорите над моста.
    Помня че правихме това упражнение с нашия обичан тук Джорджо . Мир на праха му
    Имате ли представа . с кой от Бургас можем да направим тази дивотия ?
    Машинката е с 2,5 двигател и ще бъде с 31ци . за лек офф само.....е и за да си дърпам яхтата , която с колесара е 3 тона от Поморие до Сарафово
    понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
    ********************************
    JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
    Honda Shadow VLX 600 - 1999
    FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


    0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
    Влади

  • #2
    Няма ли да му идва малко множко 3 тона?Аз карам чероки с този мотор,но съм сменял предвателни числа на мостовете,та сега съм с 4.88 и е добре,с оригиналните 4.10 малко мудно с 31-ци.
    Yamaha Yz450F
    Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
    Всичко с ''рошави''гуми!

    Коментар


    • #3
      Освен, че ще е незаконно, ще е супер опасно, легално и реално надали може да влачиш повече от тон - тон и половина, максимам два тона за кратко, много бавно и по равен терен, особено с този двигател и кашкавалени мостове.

      Аз имам много(десетки хиляди км) опит във влачене с Джийп марката и настоятелно те съветвам да не си рискуваш живота, твоя и на околните, последно влачих за около 3000КМ около два тона и половина тази пролет с XJ, никак не беше приятно и в Румъния щях да обърна кервана, на късмет се спасихме и повече никога няма да се кача на асвалт претоварен!
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #4
        За т0ва тегло има други влекачи–F250 или RAM 2500. Минимум.
        FORD Maverik-2,3L, AWD, XLT-2 броя

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X