Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Замяна батерия на ключ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Замяна батерия на ключ

    Здравейте, смених батерията на ключа, джипката е 2014. Съобщението е low battery key fob, но съобщението си стои. Сложих дюрасел измерих я че 3.2V но уви. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем.

  • #2
    Проблема се задълбочи, смених батерията на единия ключ, и вчера когато съм правил пробите за отключване палене и двата са били в мен. Днес отивам с единия отключва пали, Ужас на другия ми казва че ключа Is Not Detected. Добре че не смених и двете батерии. Колеги дайте съвет.

    Коментар


    • #3
      Ще иска обучение вероятно. Как се прави обаче не знам. Аз затова преди такива операции се консултирам, да не остана без кола.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • #4
        Ей тук един препрограмира модул, 2015 е, но не се знае. Може да пробваш https://www.youtube.com/watch?v=gJN4RuLpVlc
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • #5
          Благодаря за отговорите, значи ключаря каза … и двата ключа са ти добре, важно е да знаеш как се поставя батерията +/-☺️, сега даже пали дистанционно.
          Да кажа за Гранд Чероки 2014 не е необходимо ключа да се обучава след смяна на батерия, спазвайте поляритета.
          Батерията е CR 2032.

          Коментар


          • IvanIvanovi
            IvanIvanovi коментира
            Редактиране на коментар
            +- леле

        • #6
          Малка грешка, но важна. Сега има клипове за всичко, подготвяйте се преди да действате, даже и по големите сервизи не са запознати с доста неща.
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X