Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В търсене на Jeep WK 5.7 HEMI

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • В търсене на Jeep WK 5.7 HEMI

    Здравейте ,от 3 месеца оглеждам WK 5.7,все не случвам на екземпляр.
    Я ръжди, я грозно замазани дефекти,в доста от случаите даже не се стига и до палене.
    Може би просто нямам късмет.
    Загледал съм един WK2 в София, с оглед на предлаганото на пазара във момента на WK1.
    Наложи се да Вдигна значително бюджета / не че ми се иска/ за WK2.
    Прилагам снимка на въпросния джип,някой от форума може да го е гледал.
    Джипа се намира в кв Гео Милев.
    По думите на собствениците се кара само когато си идват в България.
    Ако някой иска да ме ОТКАЖЕ от модела /WK2/ СЕГА Е МОМЕНТА, и да продължавам с търсенето на WK-WH.
    Прикачени файлове
    0896 396 700 Димчо Костов.

  • #2
    За тия пари бих търсил нещо след 2014, поне да е с 8 степенния автомат.

    WK1 e по-джип. Това е и с отворен преден диф, освен че и отзад е независимо. WK2 e по-комфортен и по-асфалтов. Ако и с въздушни възглавници, още по-добре.

    Но, цените на WK2 според мен са нереално високи.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • sniper elite
      sniper elite коментира
      Редактиране на коментар
      За цените и аз съм на това мнение ,но................
      Цените по Европа са аналогични че даже и малко по високи.
      Специално за този ,на който съм пуснал снимка е обявен на малко километри и документи от официален сервиз.
      Това ме кара да се ПРЕЖАЛЯ.

    • Dilyan Zagorchev
      Dilyan Zagorchev коментира
      Редактиране на коментар
      Така и така чакаш, поне си вземи от Щатите. Има хора/фирми във фейса, които съдействат. Да знаеш защо плащаш поне. За бюджета на горния ще си вземеш доста по-млад вожд.

    • sparkybg
      sparkybg коментира
      Редактиране на коментар
      ...но, искай застраховка че ще го получиш във вида от снимките.

      Аз не съжалявам за моето хич (ако си чел темата ми знаеш за какво иде реч), но горчилката си е горчилка.

  • #3
    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    За тия пари бих търсил нещо след 2014, поне да е с 8 степенния автомат.

    WK1 e по-джип. Това е и с отворен преден диф, освен че и отзад е независимо. WK2 e по-комфортен и по-асфалтов. Ако и с въздушни възглавници, още по-добре.

    Но, цените на WK2 според мен са нереално високи.
    Що реши,че е с отворен преден диф? Моя беше с митологичните 3 блокажа.
    Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
    Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
    Враца

    Коментар


    • #4
      Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение

      Що реши,че е с отворен преден диф? Моя беше с митологичните 3 блокажа.
      Нищо не съм решил - WK2 с блокаж в предния диф просто няма, и твоя също не е имал. Отпред играе със спирачките. Блокаж има само задния диф и раздатката. Това не е задължително зле, даже в някои ситуации може да е и по-добре, особено доколкото това си е по-скоро асфалтово возило.
      Последно редактирано от sparkybg; 08-05-23, 20:51.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #5
        Че е без блокаж на предния диф,не ме притеснява. Тойотата ми е със два блокажа,зор не съм видял.
        А относно вноса от щатите,трудно ми е да изсипя толкова пари без да съм видял, чул ,пипнал на живо.
        Може и да мисля неправилно,но това е положението.
        0896 396 700 Димчо Костов.

        Коментар


        • #6
          Първоначално публикуван от sniper elite Преглед на мнение
          Че е без блокаж на предния диф,не ме притеснява. Тойотата ми е със два блокажа,зор не съм видял.
          А относно вноса от щатите,трудно ми е да изсипя толкова пари без да съм видял, чул ,пипнал на живо.
          Може и да мисля неправилно,но това е положението.
          Можеш да си поръчаш оглед, да им кажеш на какво да наблегнат, могат и клипчета да ти пратят дори как пали и т.н. Имаш и пълна сервизна история, барабар с инцидентите.

          Естествено, не може да си на 100% сигурен че няма да има изненади, но то и от тук да я купиш няма как да си сигурен. Общо взето ако пали, нищо не свети, и маслото на скоростие е с нормален цвят и мирис и няма подозрителни звъци на клипчето, няма и какво толкова да те изненада. Това са механично доста прости железа.

          Аз например без никакво колебание бих взел такова преди 2014-а със скапани скорости. Ремонтът им е около 3 бона, евентуално 3500 с торка, а разликата в цената ще е много повече от 3 бона.

          Общо взето в тая кола, ако пали и на звук е нормална, почти няма какво да се строши така че да обезсмисли вноса.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #7
            Те го
            https://www.facebook.com/groups/2554...7293226849151/
            "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
            Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

            Коментар


            • sniper elite
              sniper elite коментира
              Редактиране на коментар
              Благодаря за линка, нямам Фейс и не мога да видя нищо.
              Да видим , ще приемат ли жената в групата .

          • #8
            Днес ходих до София , гледах WK-`я от снимката,няма ръжди ,запазен салон ,всичко работи .
            Общо взето запазен автомобил , пробвах куадра лифта,бавно напомпи,това ме учуди.
            Пробвах втори път , същата работа ,оказа се СЪСКАЩА предна дясна възглавница ,рециклирана ,лявата страна изтърва от щуцера.
            Те така.
            Ходих и на други две места ,ръждата ги гони сериозно, претапицирани седалки ,напукани подлакътници ,по за 30 палки.
            Те тъй ,ТЪРСЕНЕТО ПРОДЪЛЖАВА.
            0896 396 700 Димчо Костов.

            Коментар


            • #9
              Двама човека ти казваме да поръчваш от Щатите. Не е задължително да е от Copart, имат си и частни обяви. Докато обикаляш с месеци тукашните скрапове, току виж кораба доплавал.
              Приеха ли съпругата ти в групата?
              "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
              Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

              Коментар


              • sniper elite
                sniper elite коментира
                Редактиране на коментар
                Не, не я приемат.

              • Dilyan Zagorchev
                Dilyan Zagorchev коментира
                Редактиране на коментар
                Споко, в някои групи се мотат. Преди 2 седмици исках да се присъединя към група, а ме приеха чак днес.

            • #10
              Все ми се струва че една възглавница не трябва да те плаши особено, ако само това му е кусура.

              Вярно, за тая цена трябваше да няма такива издънки, но пък е база за пазарлък за отстъпки.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #11
                Това е от facebook: https://paste.pics/O19VJ

                Коментар


                • Dilyan Zagorchev
                  Dilyan Zagorchev коментира
                  Редактиране на коментар
                  Тоя същия съм пуснал на линк горе, но колегата няма фейс. Не съм се сетил да копирам снимките.

                • Nachev
                  Nachev коментира
                  Редактиране на коментар
                  Аз затова пуснах снимката, но май е късно. пише до 16ти

              • #12
                Tърсенето приключи , Алилуя . От вчера се заимах със WK2 5.7
                Трябваше да пусна тема във форума по отдавна .
                0896 396 700 Димчо Костов.

                Коментар


                • #13
                  Милион безаварийни! Тоя софийския ли взе?
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #14
                    Благодаря, чул те господ, да него взех.
                    0896 396 700 Димчо Костов.

                    Коментар


                    • #15
                      Честито и много безаварийни километри.
                      "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
                      Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X