Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за един Jeep

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за един Jeep

    Здравейте!
    Някой гледал ли е колата от линка?
    Ако някой я познава,може ли коректно мнение

  • #2
    Първо, линкът не води до конкретна кола.
    Второ, линкова към такива сайтове са забранени и може модератор да е пипнал линка с цел да не се отваря (ама не ми се вярва).
    Най-добре е в такива случаи да се дават само подробности за колата - примерно "Гранд Черокито от 20ХХ година, синьото, обява № еди-коя си, от еди къде-си".
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      Извинявам се,но не успявам да споделя линка
      Затова качвам снимка

      Коментар


      • #4
        Отиваш и гледаш, ако не разбираш водиш на сервиз който да я огледа! Защо мислиш, че тук някой ще сподели мнение?
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • dumev
          dumev коментира
          Редактиране на коментар
          Ами,защото мисля,че някой може и да познава собственика и състоянието на автомобила

        • m4r1qn
          m4r1qn коментира
          Редактиране на коментар
          Шанса някой да я знае е малък, но пък можеш да се свържеш с дядо Владо и да идеш заедно с МПС-то до при него да ти каже какво вижда.

      • #5
        m4r1qn коментира
        Вчера, 12:53
        Шанса някой да я знае е малък, но пък можеш да се свържеш с дядо Владо и да идеш заедно с МПС-то до при него да ти каже какво вижда.
        Тъкмо щях да пиша, че всяка автокъща си има подизпълнители с репатраци, гледам обявата е от частно лице. Еми, ако този продавач не иска да отиде с колата и кандидат-купувача за оглед - тогава никакво купуване!
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #6
          Ако е този в Костинброд, аз го гледах. Има ръжда и по горният край на калниците и нещо отдолу удря много здраво. Като цяло дава вид на много уморена кола.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X