Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ със съвет за jeep compass 2006г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ със съвет за jeep compass 2006г

    Здравейте!Закупих Джип Компас 2006г 2.4 4х4.Вярвам,че критиките относно сувчето ще започнат,защо,как,но това ме радва.Имах Терано,имах и Рейндж Роувър,е....джипчето си ме кефи най много.Започнах с привеждането на колата в така нареченото /топ/състояние и ударих на такава греда ,че ми се замая главата.Смених заден мост/нов/носаи,дискове...абе каквото може да се сети човек.Майната му на парите/не че ме бият по джоба/но кеф цена няма но......Майстори не можах да намеря.Последното което направих е смяна на съединител с лагер помпа и сега смърди на феродо та ми се реве!Колеги,дайте ми сервиз,майстор,абе Човек за който клиента не е просто донор или кадичка,а човек или сервиз в който автомеханиците обичат да си свършат работата качествено.Умишлено няма да кажа сервиза в който три пъти влезна грозното ми бебе за лекуване,в сервизната книжка всички ремонти са описани по мое желание и евентуално бъдещия ремонтиращ бебето ми ще види за кои хора става дума.Та след като си излях душата-моля да ми препоръчате читав,знаещ,грамотен майстор.Човек за който 10кг чук е изнстумент за разрушение а не за ремонт който се извършва със скоба за избиване.Човек който като избие главина няма да направи конус на ос 40мм от 65 г стомана и то закалена ,а ще избие оста грамотно.Майстор ми трябва приятели.МАЙСТОР.

  • #2
    Все пак е уместно да уточниш за кой район става дума?
    В София - Еди Рангелов, има телефон в профила му тук във форума.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • imarh
      imarh коментира
      Редактиране на коментар
      Баш

  • #3
    За София става дума.Благодаря👍

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X