Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купих си Грандчероки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купих си Грандчероки

    Здравейте. Много отдавна не съм писал тук. Имах Сузуки Самурай. Служеше ми вярно, но никой освен мен не искаше да го кара. Като ми се развали другата кола на практика оставахме без кола. Продадох Самурайчето с неохота и си купих Грандчероки 2,7 дизел 2002г. Малко случайно стана. Исках Гранд Витара, но сега се радвам че купих черокито. Джипът е нов внос, малко поопърпан, лакът му е поопадл натук-натам, най-вече по тавана, но искам да ходя и на лов с него, така че това не ми пречи особено. Имах доста проблеми, сле като го купих. Влизаше в авариен режим заради платката на скоростния лост. Оправихме я. След това пак влизаше в авариен режим с грешка Р2602. Този проблем си го реших сам. Ако някой има такава грешка и не знае какво да прави, да ми се обади. Сега не ми работи централното заключване, нито от ключалката, нито от дистанционното. От бутона на шофьорската врата работи. Не ми работят още шибидаха и задната чистачка. Иначе колата много ми харесва. Вози и върви много приятно. Гори по-малко отколкото очаквах. Аз я карам внимателно. На тежък терен още не съм я пробвал достатъчно. Общо взето това е...Нямаше какво да правя и реших да се похваля. Най-добри пожелания на всички.

  • #2
    Честито и много радост да ти носи
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #3
      Честито и от мен ! Дано освен с дребни проблемчета , да не те занимава с друго !
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • #4
        Без снимки не се приема!
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • #5
          Честито ! За няколко месеца ще я стегнеш ! Карай я със здраве и наслука на лова !

          Коментар


          • #6
            Купих си Грандчероки

            Кво си си купил,кво?
            Дизелов Jeep, не е Jeep.

            Коментар


            • #7
              Благодаря на всики. На Krelion - GRAND CHEROKEE! Извинявам се за горното изписване. Другата ми кола е ситроен, но не знам защо все гледам да се кача на джипа, което създава напрежение в отношенията със сина ми. Като ида да зареждам обаче се сещам за ситроена. Успешен ден.

              Коментар


              • #8
                Е, да си го карате със здраве.

                Коментар


                • #9
                  Мерси. За снимките, мисля че няма смисъл. По джипа нищо не е правено, така че няма нищо интересно. Миналия ден го оставих в сервиза за смяна на ремък. Днес си го взех, като освен ремъка ми смениха водната помпа и две ролки и ме изръсиха 280лв. Майсторът ми е приятел

                  Коментар


                  • cnc82
                    cnc82 коментира
                    Редактиране на коментар
                    Има смисъл от снимките. Ние тук сме "малко" извратени и обичаме да гледаме картинки.

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X