Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пазаруване онлайн от USA

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пазаруване онлайн от USA

    Питам конкрерно,а и ме само за този сайтhttps://www.extremeterrain.com/wrang...arts.html?rd=1
    Харесъл съм си лифт кит и джанти за Вранглера.Ако някой има опит в такъв вид пазаруване нека сподели

  • #2
    на About us има само локуми ,също и на CONTACT US и на телефон и да пратиш е маил - Адрес имат само ако връщаш стока и там пише - International orders shipping outside of the United States, PR, GU, VI, APO/FPO, or Canada are not returnable.

    Аз ако няма адрес ( което не е също голяма гаранция ) обикновено не пазарувам от там - наи малкото са само преперодавачи ( То даже и си го пише че са - EXTREMETERRAIN IS A RESELLERRATINGS ELITE MEMBER)

    Та такива онлаин магазини горе долу правят следното - те нямат нищо тяхно -като им платиш и те го поръчват от централния склад да речем. и естествено товарят.

    Прочети им и условията ако искаш да върнеш нещо когато да речем клиента е в УСА- пак са 100 условности.

    Коментар


    • #3
      Погледни в сайтовете на жижибижи, нерон, гапко.
      Първите две места със сигурност съм виждал че мъкнат от уса.
      Ако не се оправиш с хухул за местата ще ти ги дам на лични - не съм много сигурен дали директни линкове са ок.
      Най-добре е да питаш директно тях ако ще ползваш услугите им.

      Враг усраине

      Коментар


      • #4
        аз съм ползвал няколко пъти delivery-shop . com махни шпациита около точката/
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • krassitch
          krassitch коментира
          Редактиране на коментар
          И аз съм ги ползвал,за когато пращат само там.Те си имат там база,да приемат стоките.Ако купиш нещо за 100 долара,накрая тук всичко стига 180-190

      • #5
        Препоръчайте ми европейски сайт ако може.Много ще ми помогнете.Поръчката която ще правя ще е за около 6к.лева,затова не ми се рискува или нещо такова.🙂

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X