Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Централно заключване на liberty kj 3.7

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Централно заключване на liberty kj 3.7

    Колеги, може ли да се изключи заключването в движение при определени км/ч без специален софтуер?
    Имам борд компютър над огледалото, но от там има възможности относно централното закл/откл. е само да се настройва заключване/отключване с едно натискане на бутона отключване на всички врати или първо шофьорската. И дали да мигат мигачите при отключване и заключване.
    Искам да го деактивирам това заключване в движение. Дразни ме много.

  • #2
    Дано после не съжаляваш, че си го изключил.

    Коментар


    • #3
      Няма да съжалявам. За какво да съжалявам? Няма кой да ме измъкне на кръстовище! Бойко да му мисли 😂🤣
      Просто е дразнещо. Слизам и отивам до багажника и нъц.... Или отиваш до другата врата да си вземеш багаж и пак се връщаш към шофьорската да отключиш.

      Коментар


      • #4
        Нямах предвид теб да измъкнат. Чанта, багаж или нещо друго по седалките оставено. Аз като си отворя вратата, автоматично се отключва всичко. Вярно, че колата ми не е като твоята, амааааа... По-скоро имаш нещо бъгаво. Ако фабрично е направено така както го описваш, това си е малоумие.

        Коментар


        • #5
          И при Аудито ми беше така, но го махнах поради същата причина. С VCDS става номера, може да си го актвираш отново по всяко време.
          Мисля, че и при Джипката трябва да става по някакъв начин. 🤔

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X