Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой който да поръчва от щатите?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой който да поръчва от щатите?

    Има ли някой който да поръчва от щатите-трябват ми две корони и два пиньона за диференциалите на черокито.Не искам тепърва да търся и откривам топлата вода,ако някой се навие да помогне,ще му кажа какво търся и ще му платя,ако трябва и предварително,всички разходи да дойдат нещата до мен.
    Yamaha Yz450F
    Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
    Всичко с ''рошави''гуми!

  • #2
    Аз ще поръчвам неща и то доста но ще ми ги доставят до Англия, ако после си съгласен да покриеш превоза до България, който мисля е 1 британска лира за всеки килограм?

    Дай ми точен брой детайли + пълно наименование на английски и парт номер и най-добре и пълен ЛИНК от магазина в който ги гледаш, аз препоръчвам да се информаш от quadratec точка ком.

    Груб ориентир, цената в долари става в британски лири + 15%, примерно нещото струва 100 гущера при мен идва на 115 британски лири, много груб ориентир, аз не си слагам нищо, правя ти услуга.
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #3
      Гледам ги в рокауто,пиньон и корона за Дана 30 и същото за диф крайслер 8.25.Ако може да се поръчат от там,аз ще си поема всички транспортни разходи за да дойдат при мен.
      Yamaha Yz450F
      Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
      Всичко с ''рошави''гуми!

      Коментар


      • #4
        Имам човек който поръчва непрекъснато, звънни.
        П.П. Цената в "Рокауто" в долари идва тук грубо х 2.5 до 3 в лева (това за да си правиш предварителен разчет)
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • Nikolajk
          Nikolajk коментира
          Редактиране на коментар
          Това 2,5 3 лева е вече цената крайната? С транспотт и мито?

        • дядо владо
          дядо владо коментира
          Редактиране на коментар
          Цената умножена (Х) по 2.5-3

      • #5
        Колеги, темата е интересна и за мен, макар и в бъдеще. Имате ли представа, колко време трябва на частите от САЩ да дойдат до България?Как стои въпросът с евентуалното връщане на стоката, ако по една или друга причина някой е объркал нещо по частите, примерно там са ми сложили друга част, която не съм поръчвал или примерно ако се наложи да се занимаваме с гаранция?Какво ще правим, след като Англия излезе изцяло от ЕС (в края на тази година се въвеждат мита и към ЕС)?Не е ли по-добре да се потърси вариант към Германия. Аз тук в Германия имам малък опит с вноса на стоки от САЩ и това става супер лесно и бързо. Плаща се само ДДС (принципно е 19%, но сега временно е 16% заради КОВИД ситуацията) върху стоката и транспортните разходи по фактурна стойност по курса на ЕЦБ. Ако се внася цчл автомобил от САЩ се плаща и 10% мито, но за отделните части не знам да има такова нещо. Аз лично имам опит с внос на нумизматични монети и ходех да си ги освобождавам сам с кредитната карта и стана за 10 минути, като не съм попълвал никакви документи. Всичко си попълваха митничарите.След това може да се препраща стоката към БГ чрез фирми като ГЪБКО по техните траифи. Ще ми е интересно да чуя и вашето мнение.
        JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
        Тел: +359 887 847261

        Коментар


        • IvanIvanovi
          IvanIvanovi коментира
          Редактиране на коментар
          тук ще има да чакаш да ти попълнят нещо митничарите за безпари

        • BatGeorgeone
          BatGeorgeone коментира
          Редактиране на коментар
          В моя случай идват за около седмица, зависи кога поръчам, моя човек вкарва неща ежеседмично, последния път от плащане до доставка у дома мисля по-малко от две седмици без да се занимвам аз с нищо, само платих през пейпал и после разопаковах пратката.

      • #6
        Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
        Колеги, темата е интересна и за мен, макар и в бъдеще. Имате ли представа, колко време трябва на частите от САЩ да дойдат до България?Как стои въпросът с евентуалното връщане на стоката, ако по една или друга причина някой е объркал нещо по частите, примерно там са ми сложили друга част, която не съм поръчвал или примерно ако се наложи да се занимаваме с гаранция?Какво ще правим, след като Англия излезе изцяло от ЕС (в края на тази година се въвеждат мита и към ЕС)?Не е ли по-добре да се потърси вариант към Германия. Аз тук в Германия имам малък опит с вноса на стоки от САЩ и това става супер лесно и бързо. Плаща се само ДДС (принципно е 19%, но сега временно е 16% заради КОВИД ситуацията) върху стоката и транспортните разходи по фактурна стойност по курса на ЕЦБ. Ако се внася цчл автомобил от САЩ се плаща и 10% мито, но за отделните части не знам да има такова нещо. Аз лично имам опит с внос на нумизматични монети и ходех да си ги освобождавам сам с кредитната карта и стана за 10 минути, като не съм попълвал никакви документи. Всичко си попълваха митничарите.След това може да се препраща стоката към БГ чрез фирми като ГЪБКО по техните траифи. Ще ми е интересно да чуя и вашето мнение.
        Това е за Германия. За България филмът е друг. Ако надвишиш, мисля, че беше 50 долара сотйност, не съм много сигурен, те брулят освен с ДДС и мито.

        Коментар


        • #7
          аз ползвам https://www.delivery-shop.КОМ, имат неголяма комисионна, доставят с ДЧЛ до Бургас, та има и куриер до Сф.

          в линка сменете .КОМ с .com
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • #8
            Първоначално публикуван от zhorko Преглед на мнение

            Това е за Германия. За България филмът е друг. Ако надвишиш, мисля, че беше 50 долара сотйност, не съм много сигурен, те брулят освен с ДДС и мито.
            Това не ме интересува, че е в България, след като първо стоката се получава в Германия. Тук се обработва и се дължат тук митническите сборове, Това, къде после ходи стоката след като е влчзла в ЕС си е друг въпрос, но важното е, че е без други освен с транспортни разходи. Затова и предлагам оттук да мине, за да се избегне хамалогията в БГ.
            JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
            Тел: +359 887 847261

            Коментар


            • #9
              Ебем ти хамалогията в БГ. DHL освобождават, по едно време беше безплатно даже. От година-две не съм ги ползвал де.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #10
                Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
                Колеги, темата е интересна и за мен, макар и в бъдеще......
                Специално за "Рока.." 5-15 работни дни доставка, признават и гаранция, другото е според зависи....
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • #11
                  Мерси, Деди. Това не е вариант за пренебрегване тогава. Макар, че едн мой комшия в София се оказа,че бачка във Фиат и има достъп до склада им за части в Европа. Трябва да го преслушам по -конкретно, какво и как може да се взима чрез него.
                  JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                  Тел: +359 887 847261

                  Коментар


                  • #12
                    Аз поръчах и ме попариха, заради КОВИД19 ми дадоха ЕТА 6-8 седмици направо посърнах.

                    Обяснението е, че много бизнеси са затворени или със силно намален капацитет и нещата се бавят, хубаво е ПРЕДИ да поръчаш да поискаш да ти дадат потвърдено с крайния доставчик ЕТА да не стане като при мен, торба пари и чакане много седмици
                    Бъдете живи и здрави!

                    Коментар


                    • #13
                      Колега, какво е това ЕТА? Ще извиняваш, ама не съм много в час с вноса на стоки в България.
                      JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                      Тел: +359 887 847261

                      Коментар


                      • BatGeorgeone
                        BatGeorgeone коментира
                        Редактиране на коментар
                        ETA = Estimated Time of Arrival

                    • #14
                      Ясно,сега вече съм в час
                      JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                      Тел: +359 887 847261

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X