Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Автоматик на wrangler jk

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Автоматик на wrangler jk

    Здравейте, имам проблем с кутията на wrangler jk 2,8 crd. Кутията е 545 rfe. Ако включа на стоянка за кратко и след това запаля, кутията влиза в някакъв режим и не превключва скоростите. Не работи и автопилотът. Ако след стоянката изключа и включа отново, няма никакъв проблем. Моля за съвет.


  • #2
    За София - диагностика при:
    Първоначално публикуван от edirangelov Преглед на мнение
    Свържете се с мен на edirangelov@abv.bg , във форума или на тел. 0885088444
    Може и да се е сблъсквал с такъв проблем, вероятно е електрически.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      Мерси!

      Коментар


      • #4
        На моята тойота имах проблем с круиза и привеждането в движение - трябваше да натискам копчето за отключване на лоста почти всеки път... оказа се че Стоп машинката ми не работела както трябва и отчита че постоянно натискам спирачка => спира круиза. Проблем с вървежа не съм забелязал, но най-много да са ми светели стоповете постоянно, но може само в движение, щото при паркирране в тъмен гараж не съм видял след мен за свети.

        Та, само като насока - виж дали не светят разни стопове, когато не си натиснал педала и дали машинката работи, или датчика за избрана скорост може да иска един контактен спрей

        Коментар


        • #5
          Какво значи стоянка, не знам автомата да има такава опция?

          Каква грешка дава, ОБД2 четец би видял грешка?

          Какво се включва, какво се изключва та да се оправи проблема?

          Нужни са по-подробни описания на ситуацията за диагностика по Интернет.
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #6
            Стоянка е първата позиция на контактния ключ. Там ми работи само радиото

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X