Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При кикдаун качва предавки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • При кикдаун качва предавки

    Здравейте, пирожки 4.7 v8 при кикдаун вместо да свали предавки и да се изстреля ги качва и набира като баба. Някой имал ли е такъв проблем. Много се надявам да е някакъв датчик. Така ми се струва пък кои знаете.

  • #2
    сигурен ли си, че е задействан кик-а? при предишния модел е с отделно жило и се регулираше, тук не знам как е - да каже някой запознат
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      пирожки....
      Дизелов Jeep, не е Jeep.

      Коментар


      • #4
        Чироки wj извинявам се имам авто речник като бързам пише квото си иска. От скоро стана така джипаа не съм запознат но е кофти. Тръгвам да изпреварвам а той се влачи.

        Коментар


        • m4r1qn
          m4r1qn коментира
          Редактиране на коментар
          с пирожките звучеше интригуващо.... иначе започни от консултация с дядо ти Владо

      • #5
        С жило е кик-даунът на тази кОтия. Тука има илюстративен клип как се регулира (не е за WJ, но има клипове и конкретно за модела):

        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #6
          Мерси, за видеото ще опитам да видим какво ще излезе.

          Коментар


          • #7
            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            С жило е кик-даунът на тази кОтия. Тука има илюстративен клип как се регулира (не е за WJ, но има клипове и конкретно за модела):[/video]
            Друже Боголюбе, това в клипа е редовия шестак, а той най-често е комбиниран с 42ЕрЕ кутия, и да тя е с жило на кикдауна, 45РФЕ е електрическа и си трябва четанЬие на кутията и чесанЬие по кратуната......
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X