Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep grand cherokee limited

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jeep grand cherokee limited

    Здравейте на всички. Първо се извинявам ако има такава тема!!! Въпроса ми е както си карах джипа, и започна да спада волтажа на волт метъра на таблото. Не му обърнах внимание, но като се прибрах и замерих на акумулатора и наистина не зареждаше свалих алтернатора, и го занесох на майстор като го сложих същата работа беше, и на кратко пробвах с още два други алтернатора, но си е същата работа 9 волта........ Та ако някой има представа какво да търся казаха ми някакво външо реле било имало къде се намира въпросното реле? Благодаря предварително!!!

  • #2
    Ако искаш правилен отговор, задай правилен въпрос! Никой не е длъжен да се рови из форума за да види коя година и с кой двигател е джипа за да посочи евентоалния проблем!
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      Джипа е Grand cherokee limited 3.1 конете и годината ще ги напиша по късно защото в момента не ги знам

      Коментар


      • #4
        3. 1td 140 коня 2001 година

        Коментар


        • #5
          WJ-ките (като правило) си управляват атернатора с компютъра на мотора (за 3.1 не съм проверявал), сложи алтернатор с вграден регулатор и виж какво ще стане, ако пак не зарежда по силовите кабели има лош конкакт,
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #6
            Благодаря!

            Коментар


            • #7
              Т. Е. в генератора влизат две жици, които отиват директно на четките. Няма вграден реле-регулатор. Управлението е в Body Control Module - BCM. Трябва или външен регулатор, или отстраняване проблема с регулатор в BCM.
              Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
              First impression is not always true. Get inspired.
              Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
              Reading is sooo boring, unlike writing!

              Коментар


              • #8
                И кой може да отстрани проблема евентуално

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от Avramgloga Преглед на мнение
                  И кой може да отстрани проблема евентуално
                  Дедо, евентуално.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X