Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Теч на масло

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Теч на масло

    Здравейте на всички. Нов съм във форума и не знам как да започна. Собственик съм на Гранд Чероки V8 4.7 2000г. и имам проблем теч на масло. Събира се на връзката между двигателя и скоростната кутия помислих че е семеринга на колянов вал. След малък оглед обаче установих, че не е от там. Свалих алуминиевият капак който предпазва маховика а там сухо. Продължих нагоре стартера беше в масло. Свалих и него но и там бе сухо просто отича някъде от горе. Гарнитурите на капаците са нови и колекторите са сухи. Отгоре единственото омаслено място е там където са свещите и бензиновия колектор на инжекционна от ляво на двигателя. Някой дали е имал, има или се е сблъсквал с такъв проблем. Ще бъда безкрайно благодарен за всяко инфо. 🙄

  • #2
    Не съм запознат с въпросният двигател ,но от снимки в нета мисля ,че може да е от капачката за наливане на масло.Провери ли я?
    Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
    Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
    Nissan Terano 2.4i дълго с газ
    0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

    Коментар


    • #3
      Не е омаслена

      Коментар


      • #4
        Гугълни за Дядо Владо костинброд.

        Коментар


        • #5
          Благодаря ти Пенчо но сега с тази обстановка трудно ще се докопам до там.

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от Живко Тонев Преглед на мнение
            Благодаря ти Пенчо но сега с тази обстановка трудно ще се докопам до там.
            Той понякога успява да прави и аборти по телефона.

            Коментар


            • #7
              Неудобно ми е, така по тела нито се познаваме нито нищо. Ако е видял случайно темата да ,а така как. Срам ме е.

              Коментар


              • ivo-police
                ivo-police коментира
                Редактиране на коментар
                Звънни му де ...не хапе ...в подписа му е телефона ....ако не се оправиш ще ти го пратя на ЛС.

            • #8
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Да не преди 11.00 сабале.

              Коментар


              • #9
                Оказа се неправилно монтирана гарнитура на капака на главата 🤔

                Коментар


                • #10
                  Полезно.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X