Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Топъл въздух в краката без включено парно?!?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Топъл въздух в краката без включено парно?!?

    Здравейте колеги, стана ми тази аномалия от скоро и незнам от къде да захвана с разрешаването и. Духа си през клапите въздух в краката без да е включено парно или климатик. Мисля че колкото по-топъл е двигателя, по-топъл е и въздуха който духа в краката. Някой имал ли е такъв проблем? Ако да, как се разрешава, че нещо не ми допада.
    Благодаря првдварително на отзовалите се!

    Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

  • #2
    От: Топъл въздух в краката без включено парно?!?

    Есенно и пролетно време,когато има толеранс в температурите ,сутрин като подкарвах колите/Мондео 2.0 TDDI и Ибиса 1.4 и двете набор 2002г. / и при мен се получава така.Първоначално си помислих,че има някаква повреда в отоплителната система,но притесненията ми бяха напразни.Било функция "Комфорт",така ми обясниха.В жегите/лятото/ и в студа/зимата/ тази функция изчезва.Коментара ми се отнася само за моите автомобили и не претендира за валидност по отношение на други МПС.
    Нека силата да бъде с нас!
    Suzuki Grand Vitara
    +34 642 91 4154

    Коментар


    • #3
      От: Топъл въздух в краката без включено парно?!?

      Първоначално публикуван от simeondimitrov Преглед на мнение
      Здравейте колеги, стана ми тази аномалия от скоро
      .....поне спомени за каква кола иде реч!
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #4
        От: Топъл въздух в краката без включено парно?!?

        И при мен е така. Много ме дразни.
        Гранд Чероки WH.

        Коментар


        • #5
          От: Топъл въздух в краката без включено парно?!?

          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
          .....поне спомени за каква кола иде реч!
          Поправям се, изпуснах го това. Grand cherokee 2.7 crd 2003 година е джипа.

          Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

          Коментар


          • #6
            От: Топъл въздух в краката без включено парно?!?

            Първоначално публикуван от Радо 57 Преглед на мнение
            Есенно и пролетно време,когато има толеранс в температурите ,сутрин като подкарвах колите/Мондео 2.0 TDDI и Ибиса 1.4 и двете набор 2002г. / и при мен се получава така.Първоначално си помислих,че има някаква повреда в отоплителната система,но притесненията ми бяха напразни.Било функция "Комфорт",така ми обясниха.В жегите/лятото/ и в студа/зимата/ тази функция изчезва.Коментара ми се отнася само за моите автомобили и не претендира за валидност по отношение на други МПС.
            Здравей Радо, интересна теория, от както видях коментара ти от няколко дни наблюдавам колата наистина го няматова духане сега, но до преди това поне 20 дни духаше постоянно. Съмнявам св джипа да я има тая функция, но не знам може и да я има, до сега никой не ми е споменавал за такова нещо. Ще прпдължавам с наблюденията, че и аз си помислих че имам проблем нещо.

            Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X