Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАРДАН JEEP COMMANDER 2006

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • КАРДАН JEEP COMMANDER 2006

    Привет,
    моля, за помощ - при известно натоварване да се разбива карето на кардана. след смяна, се получи същото за 1 месец (а уж карето е 'оригинално' ... мнеието на тези, които сменят карета на кардани и балансират и т.н. е, че може би се получава изкривяване на ъгъла на кардана спрямо скоростната кутия.... някакви идеи дали може е така и как да се спасяваме от това чудо ?
    благодаря !

  • #2
    От: КАРДАН JEEP COMMANDER 2006

    Каре към диференциал или към раздатката ? Ако е към дифа, да не би да са тампоните и да го кривят ? Дай повече инфо.

    Коментар


    • #3
      От: КАРДАН JEEP COMMANDER 2006

      а, това даже не съм разбрал... ще питам. но човека, който го сваля да го носи на баланс и смяна каре, също каза, че може да се сменят тампоните на дифа - може с времето да са променили позицията на диф. и от там да прави по-различен ъгъл
      т.е. това не е изкл ?

      Коментар


      • #4
        От: КАРДАН JEEP COMMANDER 2006

        Смени си карето на кардана със истинско.

        Коментар


        • #5
          От: КАРДАН JEEP COMMANDER 2006

          Че то да не е изяло легло на чашка , та ще търси баланс
          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

          Коментар


          • #6
            От: КАРДАН JEEP COMMANDER 2006

            Оригинално каре не се предлага продава се цял кардан , дори с лифт позицията на предният кардан не се променя
            при Командер диференциала е фиксиран спрямо купето и силовият агрегат и няма как ъгъла да се промени така че да повреди карето ..... !
            Еди Рангелов : 0885 088 444
            Няма незаменими има незабравими хора !!!

            Коментар


            • Здравко1982
              Здравко1982 коментира
              Редактиране на коментар
              Еди,искам да питам същия ли е кардана на Гранд чероки 3.0 дизел 2006 г.Че и моя майстор ми казва за същия проблем "каре на преден кардан".Можеш ли да кажеш,колко струва нов?Може ли да се рециклира?В Пловдив има ли кой да го направи това нещо?
              Извинявам се,че ползвам темата на колегата,но мисля,че е един и същ проблема и да не отварям нова .

          • #7
            За Пловдив ssspeed Стоян , но и твоят майстор ще се справи , карета имам цена на лично или 0885088444
            Еди Рангелов : 0885 088 444
            Няма незаменими има незабравими хора !!!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X