Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Няколко въпроса относно Cherokee

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Няколко въпроса относно Cherokee

    Привет на всички,

    първо искам да се извиня, ако не съм уцелил правилния раздел за тази тема.

    Горд собственик съм на Jeep Cherokee 2.8 CRD Limited, 2005 година. Това е първата 4х4, която си купувам и съм буквално очарован.

    Първият ми въпрос е как да си обновя картата на заводската навигация - (снимка, понеже е доста стара и картата на България е оскъдна.

    Вторият ми въпрос е мога ли да си сложа камера за задно виждане и ако мога къде е най-удачното място за монтиране по джипката. Чувал съм, че има такива, който се монтират на регистрационния номер като плафон или направо на бронята. Има ли някой правил подобно нещо?


    Поздрави.

  • #2
    От: Няколко въпроса относно Cherokee

    Цяло чудо е, че имаш изобщо България на заводската навигация. За моето WH от "Балканстар" отговориха, че нямат диск с България. По руските форуми, напр. тук http://jeep4x4club.ru/topic/1383-sht...vigacija-wkwh/ има линкове към разни торенти с хакнати навигационни дискове и инструкции как да се запише дискът, че да се излъже колата. Но го ползват общо взето само за да си настроят правилно часовника, защото и Русия я няма на картата.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X