Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за сервиз за Jeep

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за сервиз за Jeep

    Здравейте,
    имам Гранд Чероки 4.7 V8 2005 г. WK произведен в Щатите.Минал съм 10 000 км.От 1 седмица се чува шум при подаване на газ , който като отнема газта изчезва.Шума е като от дюзи на газов инжекцион и се усилва със скоростта.Отидох в сервиза на Jeep във Враждебна при Еди.Първо ми каза , че карето на предния кардан откъм предния диф е блокирало и шума е от него.Занесох кардана във фирма Феникс на Симеоновско.Срещу 90 лв. ми го направиха за 2 ч.Занесох кардана обратно сложиха го но шума остана.От сервиза ми казаха, че трябва да се сменят лагерите на предния диф и ,че трябва да се доставят от Щатите ,защото били в цолове и не били същите като на европейските Гранд Чероки.Между другото ми казаха , че е добре да си поръчам и кардан от Щатите ,защото това каре ,което ми направиха във Феникс нямало да кара много.Нещо в цялата тая работа започва да не ми харесва.Парите са едно на ръка, но нещо ми се струва ,че в този сервиз се опитват да налучкват.Някой има ли отзиви за този сервиз иза въпросният Еди/препоръчаха ми го като добър майстор, но нещо не мога да се убедя/.
    Ще в бъда благодарен ако кажете къде да отида за компетентно мнение.Между другото в момента Джипа не го карам за да не стане по голям проблем.

  • #2
    От: Мнение за сервиз за Jeep

    1. На място шума има ли го
    2. При движение с газ и по инерция променя ли се
    3. В завой променя ли се
    4. Ако влезеш в тунел ( движиш се до висока стена ) при отваряне на прозореца променя ли се
    5. На сух път и на трева различен ли е
    6. "....Усилва се със скороста..." по-на често, или звучи по-силно
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X