Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с паленето (съвпадение или лош акумулатор) Grand Cherokee 3.1 TD (2000)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с паленето (съвпадение или лош акумулатор) Grand Cherokee 3.1 TD (2000)

    Здравейте,
    смених акумулатора на джипа с чисто нов "Банер" 95Ah, и от тогава само ядове с паленето. Смяната съвпадна с първия сняг и минусувите температури.
    Въпроса ми е къде мога да отида в София (разбира се доверен сервиз или човек) да ми кажат какъв е проблема с паленето.
    Симптомите са:
    - завъртам ключа за да подгреят свещите
    - изчаквам да огасне и при опит за палене върти но неиска да запали
    - повтарям опражнението само с подгрева 7-8 пъти и накрая като запали изкарва много черен дим.

    благодаря предварително.
    Последно редактирано от d4storm; 11-12-12, 16:06.
    Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Quadra Drive
    JEEP: The dirtiest of the four-letter words

  • #2
    От: Проблем с паленето (съвпадение или лош акумулатор) Grandcherokee 3.1 TDI (2000)

    Сега при тези "ТЕМПЕРЕТОРИ" следва "ОПРЪЖНЕНИЕТО" .... мерене на компресия! ...
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с паленето (съвпадение или лош акумулатор) Grandcherokee 3.1 TDI (2000)

      Пробвай със стартов спрей...ако запали нормално с него си за свещи. При мен дори не палеше, когато правих това упражнение...Банер са добри батерии, на Витарата ми е от 2004г. и работи добре, за сега...
      GRAND 3.1 за кеф
      А 3 1.8 5v за адреналин
      VITARA 1.6 за off-лов

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с паленето (съвпадение или лош акумулатор) Grandcherokee 3.1 TDI (2000)

        Първоначално публикуван от d4storm Преглед на мнение
        ...Въпроса ми е къде мога да отида в София (разбира се доверен сервиз или човек) да ми кажат какъв е проблема с паленето.
        Дизел.... при Аndro 160
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X