Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Среща?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Среща?

    Първоначално публикуван от Veselinv Преглед на мнение
    ....за печката....
    Калин имаше проблеми с печката на WJ-я и нещо е магерихме, после той си я довърши помня че имаше сто и една блокировки, но от тогава са минали много и различни машини през мен и съм позабравил......ела да се пулим заедно или пък му звънни
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #62
      От: Среща?

      Ех, тоя Дядо Владо бе-е вездесъщ е!
      Я по-добре ти ела с метрото, че да те почерпя една ракия в гаража Спомняш ли си къде живея в Младост? Идва преди 2-3 години да гласим зъбните колела на струга за резби
      Последно редактирано от Veselinv; 24-11-10, 09:59.
      Suzuki GSXR
      VW Touareg
      Mitsubishi Pajero II

      Коментар


      • #63
        От: Среща?

        Първоначално публикуван от Veselinv Преглед на мнение
        ...А за седалката - ако имаш половин час свободно време някой ден след работа много ще се радвам да минеш покрай дома да вземем да я свалим. "Поканата" важи и за Роби, че на него май съм му по на чалъм до метрото
        Няма проблем, само ако може да е събота или неделя, че през седмицата не ми се пътува от Стрелбище през цялала гняз
        Audi A6 Avant - 2.7TDI (4F)
        Kawasaki Vulcan S ABS SE '17

        LZ1FLY

        Коментар


        • #64
          От: Среща?

          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
          Калин имаше проблеми с печката на WJ-я и нещо е магерихме, после той си я довърши помня че имаше сто и една блокировки, но от тогава са минали много и различни машини през мен и съм позабравил......ела да се пулим заедно или пък му звънни
          Дядо Владо, тук съм описал каква е бобината. Ще видиш ли дали твоята ще свърши работа?
          http://www.offroad-bulgaria.com/show...59#post1351959
          Suzuki GSXR
          VW Touareg
          Mitsubishi Pajero II

          Коментар


          • #65
            От: Среща?

            Първоначално публикуван от peerless Преглед на мнение
            Няма проблем, само ако може да е събота или неделя, че през седмицата не ми се пътува от Стрелбище през цялала гняз
            Миналата седмица като я разглобявах бях видял едно място с прекъсване, което беше и нагоряло и го оправих. Седалката, обаче не тръгна. Вчера я разглобих отново и прозвъних старателно. Оказа се, че има още 2 прекъсвания, като едното беше спойката между кабела на буксата и реотана. Сега бачка като пушка!
            Suzuki GSXR
            VW Touareg
            Mitsubishi Pajero II

            Коментар


            • #66
              От: Среща?

              Честито тогава, пожелавам топъл задник цяла зима
              Audi A6 Avant - 2.7TDI (4F)
              Kawasaki Vulcan S ABS SE '17

              LZ1FLY

              Коментар


              • #67
                От: Среща?

                Първоначално публикуван от Veselinv Преглед на мнение
                Миналата седмица като я разглобявах бях видял едно място с прекъсване, което беше и нагоряло и го оправих. Седалката, обаче не тръгна. Вчера я разглобих отново и прозвъних старателно. Оказа се, че има още 2 прекъсвания, като едното беше спойката между кабела на буксата и реотана. Сега бачка като пушка!
                Veselinе, да вметна нещо по повод на ремонта на тези нагреватели. От собствен опит зная, че съпротивителен проводник /кантал и т.н./ не се запояват а се закрепват чрез механично кримпване. Ако направиш спойка на такъв проводник рано или късно ще се разпои и ще прекъсне. При такива случаи аз използвам парче месингова тръбичка от метален пълнител /от късите/ или от осезателя на термостат за хладилник. Почиствам със спирт вътрешната повърхност на малко парче от тръбичката, пъхам от двете страни проводниците и го кримпвам с клещи за кабелни обувки /става и с обикновени клещи/. Така се осигурява здрава връзка с добра ел. проводимост. Успех!
                Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                First impression is not always true. Get inspired.
                Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                Reading is sooo boring, unlike writing!

                Коментар


                • #68
                  От: Среща?

                  Първоначално публикуван от Алекс Маринов Преглед на мнение
                  Veselinе, да вметна нещо по повод на ремонта на тези нагреватели. От собствен опит зная, че съпротивителен проводник /кантал и т.н./ не се запояват а се закрепват чрез механично кримпване. Ако направиш спойка на такъв проводник рано или късно ще се разпои и ще прекъсне. При такива случаи аз използвам парче месингова тръбичка от метален пълнител /от късите/ или от осезателя на термостат за хладилник. Почиствам със спирт вътрешната повърхност на малко парче от тръбичката, пъхам от двете страни проводниците и го кримпвам с клещи за кабелни обувки /става и с обикновени клещи/. Така се осигурява здрава връзка с добра ел. проводимост. Успех!
                  Сигурен съм, че си прав. Направих го със спойки първо, защото температурата на нагревателя на подгряването е срванително ниска - препдолагам не повече от 50 градуса и второ, защо оригинално са използвани спойки. Надявам се да изкара. Ако не - ще мисля нещо по-сериозно. За сега, обаче бъговете по подгряването са очевидно чисто механични, а не електрически.
                  Suzuki GSXR
                  VW Touareg
                  Mitsubishi Pajero II

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X