Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Джйип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Части за Джйип

    Някой знае ли дали тампоните на двигател+аск на 3.1тд имат съвместимост с друг модел, тоест могат да бъдат сменени с аналози с по-тънка цена Обевената цена от БС е малко стресираща и ме кара да се чудя дали си заслужава подмяната....
    Grand Cherokee WJ 3.1

    Коментар


    • До: Части за Джйип

      Първоначално публикуван от ivdibi Преглед на мнение
      Някой знае ли дали тампоните на двигател+аск на 3.1тд имат съвместимост с друг модел, тоест могат да бъдат сменени с аналози с по-тънка цена Обевената цена от БС е малко стресираща и ме кара да се чудя дали си заслужава подмяната....
      незнам дали стават от друго, но тампоните се и правят по стария.

      аз си правих на Гранда този на скоростната кутия миналата година и още държи..... ако помня правилно, беше около 60лв.

      бях оставил джипката при Голди, той го е свалял, носил и поръчвал...... новия го видях вече монтиран, така че можеш да го питаш къде и как.

      имай предвид, че в скорпионите са ментаци повечето и се раздрънкват пак за нула време
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • До: Части за Джйип

        Търся заден ляв стоп за град чероки лимитед 98г и силиконовия съединител за двигателя 2.5 тд

        Коментар


        • До: Части за Джйип

          Първоначално публикуван от bubobg Преглед на мнение
          Търся заден ляв стоп за град чероки лимитед 98г и силиконовия съединител за двигателя 2.5 тд
          пробвай тук:
          Grand Cherokee нa части 2.5td 1997 , ZJ ,зелен металик,дясно кормило без двигател и заден мост.
          Намира се в Пазарджик в автоморга "Найден" /по пътя за с.Звъничево/
          GSM:
          0888946685 , 0888788349 ,
          e-mail: naiden05@abv.bg
          ________________________________________________________________________________________
          Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
          HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

          Коментар


          • До: Части за Джйип

            благодаря

            Коментар


            • До: Части за Джйип

              Здравейте,
              Най-после и аз се стобих с джип, WJ 3.1 2000г
              Незнам дали това е точната тема за моите въпроси.

              1? Може ли да ми препоръчате сервиз в гр.Варна
              2? Какъв размер гуми са най подходящи.
              Спрял съм се на "BFG All...", почти съм сигурен джипа не е повдиган.
              2000 Jeep Grand Cherokee WJ 3.1

              Коментар


              • До: Части за Джйип

                Първоначално публикуван от 777 Преглед на мнение
                Здравейте,
                Най-после и аз се стобих с джип, WJ 3.1 2000г
                Незнам дали това е точната тема за моите въпроси.

                1? Може ли да ми препоръчате сервиз в гр.Варна
                2? Какъв размер гуми са най подходящи.
                Спрял съм се на "BFG All...", почти съм сигурен джипа не е повдиган.
                Честита придобивка.
                По първия въпрос може да каже колегата musovir.
                По втория, трябва да уточните 15" или 16" са джантите, от това ще зависи и възможния размер на гумите? По отношение на марката и модела на гумите има специален раздел Гуми и джанти - не е лошо да прочетете сравнения, отзиви и т.н. После, вероятно ще имате отговор са себе си.
                Последно редактирано от nickbochev; 14-09-08, 16:19. Причина: добавка на линк
                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                Коментар


                • До: Части за Джйип

                  Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                  Честита придобивка.
                  По първия въпрос може да каже колегата musovir.
                  По втория, трябва да уточните 15" или 16" са джантите, от това ще зависи и възможния размер на гумите? По отношение на марката и модела на гумите има специален раздел Гуми и джанти - не е лошо да прочетете сравнения, отзиви и т.н. После, вероятно ще имате отговор са себе си.
                  Само едно уточнение:
                  Гранд 3,1ТД се произвежда САМО с 16" или с 17" /до сега не съм чувал за 15"/
                  Ако е 16" - избираш м/у 235/70 16 , 245/70 16 , 265/70 16 и др. - в зависимост от твоите изисквания.
                  Ако е 17" - заводско са 235/65 17 , но избора е твой
                  Както е написал колегата в горния пост, има си цял раздел за гуми , в зависимост от окачване , терени и т.н.
                  Моето мнение е , че избора на гуми е КОМПРОМИС , който само ти можеш да направиш.Имам в предвид, че ако искаш да караш бързо по асвалт /без шум и вибрации/ , да газиш яка кал , да се движиш по неотъпкан сняг и лед и да изглеждат гъзарски и т.н. , си преценяваш само ти , на кое от гореизброените ще дадеш приоритет и кое ще пренебрегнеш.
                  Успех!
                  Последно редактирано от Ba4e Mite; 14-09-08, 18:21.
                  ________________________________________________________________________________________
                  Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
                  HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

                  Коментар


                  • До: Части за Джйип

                    Първоначално публикуван от 777 Преглед на мнение
                    1? Може ли да ми препоръчате сервиз в гр.Варна
                    Не съм намерил този отговор и за себе си. Както се вижда си дал адерс София/Варна, препоръчвам ти да се огледаш в сервизите на колегите от София.
                    Има кадърни майстори във Варна, но персонала им е калпав.
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • До: Re: части втора употреба за джип ЧЕРОКИ

                      Първоначално публикуван от latizlati Преглед на мнение
                      здравеи интересува ме цена на турбината
                      Здравейте!

                      Незнам дали Вие ми звъннахте, но все пак - телефонът ми е 0888 00 50 12.

                      Коментар


                      • До: Части за Джйип

                        Здравейте,колеги.Казвам се Радослав.Съвсем съм нов тук.И така....купих си WJ 3.1 TD 2000г.Отдавна ги харесвах,но сега имам проблем-търся спешно мотовилка,трябва ми една,а ги продават комплект по 5.Много ще съм благодарен,ако някои може да ми даде информация от къде мога да намеря!тел.ми е 0887 57 98 92
                        Последно редактирано от RADO-70; 24-09-08, 19:03. Причина: печатна грешка

                        Коментар


                        • До: Части за Джйип

                          някой пълнил ли е шарнири и накрайници дали изкарват един сезон нормално каране моля споделете че не ми се купуват нови а ми предстои ремонт на предницата
                          гранд чероки лимитед 5.2 V8

                          Коментар


                          • До: Части за Джйип

                            Търся оригинален теглич за моя ZJ- на някой да му се намира един?
                            [COLOR=Blue][B][SIZE=3]Пътя към ада е постлан с добри намерения![/SIZE][/B][/COLOR]
                            JEEP GRAND CHEROKEE 2.5 TD

                            Коментар


                            • До: Части за Джйип

                              Аз търся теглич за WJ 2001.3,1 дизел. Ако на някои не му трябва да го спазарим за някоя бира или стотинки... От Бургас съм, и предвид гадната криза , не ми се харчат много пари!

                              Това на снимката също ме интересува. Може ли да се измисли такова? Удобно е, че се демонтира и монтира бързо...
                              Прикачени файлове
                              [SIGPIC][/SIGPIC]

                              Коментар


                              • До: Части за Джйип

                                Първоначално публикуван от Jeep_bs Преглед на мнение
                                Аз търся теглич за WJ 2001.3,1 дизел. Ако на някои не му трябва да го спазарим за някоя бира или стотинки... От Бургас съм, и предвид гадната криза , не ми се харчат много пари!

                                Това на снимката също ме интересува. Може ли да се измисли такова? Удобно е, че се демонтира и монтира бързо...
                                ами..щом си от Бургас наи-накрая...да седнем и да измислим тогава...?
                                понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
                                ********************************
                                JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
                                Honda Shadow VLX 600 - 1999
                                FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


                                0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
                                Влади

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X