Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Джйип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: части втора употреба за джип ЧЕРОКИ

    утре ще го снимам и ще е пусна във форума.
    [U]Борис Найденов GSM:0888 433 804[/U]
    [LEFT][U]0887 754 767[/U][/LEFT]
    [LEFT][U]Jeep Cherokee XJ 4.0 Limited 2001 4.5" BFG A/T 32х9.5-16[/U][/LEFT]
    [LEFT][U]Ford S-MAX 2.0 2009[/U][/LEFT]

    Коментар


    • #47
      До: части втора употреба за джип ЧЕРОКИ

      а някой да му се намират оригинални джанти за чероки с пет лъча(4броя)

      Коментар


      • #48
        До: части втора употреба за джип ЧЕРОКИ

        Намират се. И то от новичкия дизайн. В темата "продавам" ги има или напиши на CJ_7. Ето тук му е профила:http://forum.offroad-bulgaria.com/member.php?u=412
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #49
          До: части втора употреба за джип ЧЕРОКИ

          Здравейте, някои да има антена за Гранд 96/97. На моята моторчето, което я изкарва и прибира е здраво, но самата антена е счупена, може ли да се смени само тя

          Коментар


          • #50
            До: части втора употреба за джип ЧЕРОКИ

            Здравейте на всички,
            Аз съм нов с Джиповете. Купих си Гранд Чероки 2003 2.7 ЦРД.
            Още като го купих имаше малък проблем с каре на предния кардан от към радатката. (Няма маншон и карето се беше позачупило) Носих го при Жан и той го оправи и сложих и маншон. Обаче тия дни ходих по гората и на едно място го закантарих .... и напред назад и задрънча ... Свалих кардана карето счупено.
            Та искам да ви попитам като корифеи в областта дали от някаде мога да купя ... сега карам на задно и е доста зле положението...
            Помагайте на новобранеца

            Тони

            Коментар


            • #51
              До: части втора употреба за джип ЧЕРОКИ

              Първо не знам как караш на задно - този джип е с фултайм. Значи измъчваш в момента варилока на междуосевия. Каре най-добре от Балкан Стар. Поне ще е оригинално. Иначе можеш да пробваш в Скорпион 13 но няма да е оригинално.
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #52
                Търся части за Cherokee XJ 1997

                Днес сутринта се блъснах с черокито ми и се оказа че не е толкова здраво колкото си мислех и сега ми трябват малко части за него:
                Черокито е 97-98г 2.5 тд лиметит
                1.ляв и десен мигач
                2.Броня
                3.Маската на която пише Jeep
                4.Два халогена
                Последно редактирано от gun; 25-02-08, 15:19.

                Коментар


                • #53
                  До: ПОМОЩ

                  мда, външния вид определено подвежда и аз така след един съвсем лек удар (на другия джип - съвсем обикновен паркетник - нищо му нямаше) аз трябваше да изправям предна броня и да лепя решетката, защото халогена беше влязал вътре . недей да търсиш нови части - доста са скъпи (за нова предна решетка ми искаха 280лв. ) огледай първо по авто-моргите. там можеш да си намериш всичко изброено от теб на доста по ниски цени (не си спомням точно понеже моето мина като ТОТАЛНА щета и застрахователя плати всичко ново ) а това с надписа JEEP не е ли лайстна метална, която е над решетката?

                  Коментар


                  • #54
                    До: ПОМОЩ

                    Първоначално публикуван от gun Преглед на мнение
                    Днес сутринта се блъснах с черокито ми и се оказа че не е толкова здраво колкото си мислех и сега ми трябват малко части за него:
                    Черокито е 97-98г 2.5 тд лиметит
                    1.ляв и десен мигач
                    2.Броня
                    3.Маската на която пише Jeep
                    4.Два халогена
                    Първо - твоето е ГРАНД Чероки.
                    Второ - има в мобиле един за части.
                    Трето - ПОМОЩ в названието на тема се употребява в този форум когато е застрашен живота на хората. Или става на въпрос за наистина нещо МНОГО спешно и важно. Не потрошени ламарини.
                    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                    Коментар


                    • #55
                      До: ПОМОЩ

                      Първо се извинявам на всички в този фором че заглавието на темта е ПОМОЩ.
                      А относно джипа е Чероки 2.5ТД и прелагам снимка
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #56
                        До: ПОМОЩ

                        Виж в Интеркар-0885 119 187/188,02/9366035 там има някои от пластмасите и не се коси нали си жив и здрав ламарини се правят

                        Коментар


                        • #57
                          До: ПОМОЩ

                          Първоначално публикуван от VoiD Преглед на мнение
                          мда, външния вид определено подвежда и аз така след един съвсем лек удар (на другия джип - съвсем обикновен паркетник - нищо му нямаше) аз трябваше да изправям предна броня и да лепя решетката, защото халогена беше влязал вътре . недей да търсиш нови части - доста са скъпи (за нова предна решетка ми искаха 280лв. ) огледай първо по авто-моргите. там можеш да си намериш всичко изброено от теб на доста по ниски цени (не си спомням точно понеже моето мина като ТОТАЛНА щета и застрахователя плати всичко ново ) а това с надписа JEEP не е ли лайстна метална, която е над решетката?
                          здрасти...
                          каква е таз решетка за 280 лв..??? в EBAY.COM ги намерих за 40 долара
                          а саита е немски...мисля че... ако те интересува давам адреса веднага
                          понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
                          ********************************
                          JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
                          Honda Shadow VLX 600 - 1999
                          FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


                          0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
                          Влади

                          Коментар


                          • #58
                            До: Търся части за Cherokee XJ 1997

                            Как сайта немски, пък цените в долари.

                            Коментар


                            • #59
                              До: Търся части за Cherokee XJ 1997

                              Интересува ме и то много

                              Коментар


                              • #60
                                До: Търся части за Cherokee XJ 1997

                                Ето това търся
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X