Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смених Вранглера с Гранд .....?!!!?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Смених Вранглера с Гранд .....?!!!?!

    Смених Вранглера с Гранд Чероки-Overland 4.7HO и нещто ми е малко гадно. Дали не се прекарах....?! Гранда е луксозен и удобен,но му липсва уникалния чар и неповторимост на Вранглера. Още повече гледам че има доста неща които могат да се развалят. Това което ме притеснява е малкия клиренс и незнам дали ще мога да ходя на вилата и на лов. Понеже е на газ и бутилката е на мястото на резервната гума резервоара е свален още надолу с около 3 см. И тази куадра драив ме притеснява но както и да е...... важното е че жената е доволна
    Скоро ще пусна и снимки
    Grand Cherokee 4.7HO Overland

  • #2
    От: Смених Вранглера с Гранд .....?!!!?!

    Честито колега. Дано тези ти притеснения не се оправдаят. Оакваме снимките и би било хубаво да споделиш за причината за тази смяна.....стига да не е финансова де .
    Jeep Cherokee Liberty 2.8 CRD

    Коментар


    • #3
      От: Смених Вранглера с Гранд .....?!!!?!

      Първоначално публикуван от Todor_Ninov Преглед на мнение
      Честито колега. Дано тези ти притеснения не се оправдаят. Оакваме снимките и би било хубаво да споделиш за причината за тази смяна.....стига да не е финансова де .
      Ами причината е че семейството се разрасна,и трудно щеше да се събираме във Вранглера на път за вилата, с една дума от практична гледна точка. Но си мисля докога ще изхождаме винаги от практичната гледна точка.....
      Grand Cherokee 4.7HO Overland

      Коментар


      • #4
        От: Смених Вранглера с Гранд .....?!!!?!

        Щом жена ти е доволна, значи всичко е наред! Да си го караш със здраве! След година две направи така, че и ТИ да си доволен и готово

        Коментар


        • #5
          От: Смених Вранглера с Гранд .....?!!!?!

          Първоначално публикуван от Y.Stoqnov Преглед на мнение
          Щом жена ти е доволна, значи всичко е наред! Да си го караш със здраве! След година две направи така, че и ТИ да си доволен и готово
          Ами то аз си бях доволен ама.......
          Grand Cherokee 4.7HO Overland

          Коментар


          • #6
            От: Смених Вранглера с Гранд .....?!!!?!

            И аз като тебе смених Вранглера за Гранд,по същите притчини.И на мене в началото ми беше кофти но се свиква.Вранглера е супер,но за втора или трета кола и с нея да ходиш само на плаж или из балкана.За семеиството си трябва Гранд

            Коментар


            • #7
              От: Смених Вранглера с Гранд .....?!!!?!

              Честито, колега! Поне си взел от най-добрите Грандове. Със здраве да го караш и още да го напълниш с... деца!
              П.П. Дано последното не го разбереш неправилно!
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • #8
                От: Смених Вранглера с Гранд .....?!!!?!

                И от мен честито плюс пожелания за безаварийно, но тази смяна ми звучи почти като "смених пералнята за съдомиалня" Точно толкова имат общо двете машини Вранглера (къс дълъг без значение) си е друсаща и тясна каруца за удоволствие в свободното време, а пък Гранда си е ежедневен лек автомобил, който обаче не може да ти достави почти никакво удоволствие в свободното време.
                My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                Коментар


                • #9
                  От: Смених Вранглера с Гранд .....?!!!?!

                  Първоначално публикуван от vladikal Преглед на мнение
                  Смених Вранглера с Гранд Чероки-Overland 4.7HO и нещто ми е малко гадно. Дали не се прекарах....?! Гранда е луксозен и удобен,но му липсва уникалния чар и неповторимост на Вранглера. Още повече гледам че има доста неща които могат да се развалят. Това което ме притеснява е малкия клиренс и незнам дали ще мога да ходя на вилата и на лов. Понеже е на газ и бутилката е на мястото на резервната гума резервоара е свален още надолу с около 3 см. И тази куадра драив ме притеснява но както и да е...... важното е че жената е доволна
                  Скоро ще пусна и снимки
                  За клиренса , май само така изглежда. WJ в заводски вид е с по-големи гуми от TJ. От там и с по-голям клиренс.
                  Ако резервоара е свален с 3см , не се сещам къде е хваната бронята.

                  Кои неща на Гранда, гледаш че ще се развалят повече от колкото на Вранглера.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Смених Вранглера с Гранд .....?!!!?!

                    Първоначално публикуван от vladikal Преглед на мнение
                    Смених Вранглера с Гранд Чероки-Overland 4.7HO и нещто ми е малко гадно. Дали не се прекарах....?! Гранда е луксозен и удобен,но му липсва уникалния чар и неповторимост на Вранглера. Още повече гледам че има доста неща които могат да се развалят. Това което ме притеснява е малкия клиренс и незнам дали ще мога да ходя на вилата и на лов. Понеже е на газ и бутилката е на мястото на резервната гума резервоара е свален още надолу с около 3 см. И тази куадра драив ме притеснява но както и да е...... важното е че жената е доволна
                    Скоро ще пусна и снимки
                    Айде честито и от мен.Да си го караш с кеф.Само едно нещо не ми харесва....газовата...И пусни някоя снимка да го видим.
                    Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
                    0877стоидевет215–Радослав

                    Коментар


                    • #11
                      От: Смених Вранглера с Гранд .....?!!!?!

                      Много добра смяна! Поздравления!
                      Друсачка може да си купиш винаги като 3-та или 4-та кола и пак ще си щастлив!
                      ________________________________________________________________________________________
                      Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
                      HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

                      Коментар


                      • #12
                        От: Смених Вранглера с Гранд .....?!!!?!

                        Първоначално публикуван от Radosl81 Преглед на мнение
                        Само едно нещо не ми харесва....газовата ...
                        А бе, и аз не си падам по газификацията, ама като отида на бензиностанцията сметката с нея повече ми харесва ...
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Смених Вранглера с Гранд .....?!!!?!

                          не си се минал, давай снимките!!!!

                          аз пък се замислям за обратната смяна, че установявам как Гранда вече не ми трябва ........
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • #14
                            От: Смених Вранглера с Гранд .....?!!!?!

                            Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                            не си се минал, давай снимките!!!!

                            аз пък се замислям за обратната смяна, че установявам как Гранда вече не ми трябва ........
                            Ъхъ! И като решиш да го хвърляш, кажи къде ще е, нищо че ще си със затворени очи....
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • #15
                              От: Смених Вранглера с Гранд .....?!!!?!

                              Честито колега!
                              1. Не съжалявай за нищо, което вече е минало и може да се купи с пари!
                              2. Жена ти е доволна и това е голям плюс.
                              3. Не мисля, че има вила в България, до която този Гранд да не може да стигне и то с лукс и лекота.
                              Така, че както казват колегите - дай снимки да се порадваме и ние!
                              Поздрави!
                              Любомир Бончев 0889216605
                              Jeep Cherokee Sport 2,5 td - 1998

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X