Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ще слагам газ на Вранглера.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ще слагам газ на Вранглера.

    Слагам газ на Wrangler YJ 2.5i обаче си я събирам сам. Остана да се сложи ключ и се започнаха безкрайни спорове между двама майстори, които тотално ме объркаха. Та спора е дали да се сложи емулатор или само да се прекъснат дюзите. Моля помагайте .
    [COLOR="black"][B][I]Wrangler 2.5i[/I][/B][/COLOR]

  • #2
    От: Ще слагам газ на Вранглера.

    Пробвай първо без емулатор,ако не е добре винаги можеш да го добавиш.

    Коментар


    • #3
      От: Ще слагам газ на Вранглера.

      Мислех си така, но ми казаха, че ако натрупа грешки компа няма кой да ми ги изчисти и за това се шашкам. Днес ми казаха за емулатор, при който не се режат никакви кабели (че съм много против такива издевателства) и утре ще ходя да го видя какво представлява и дали му пасват буксите за моите дюзи.
      [COLOR="black"][B][I]Wrangler 2.5i[/I][/B][/COLOR]

      Коментар


      • #4
        От: Ще слагам газ на Вранглера.

        Аз от газови уредби нищо не разбирам, от жици още по-малко, затова незнам и на какво казвате емулатор. Но ако е това, което си мисля, буксите за инжекторите се връзват към него, а неговите към дюзите - то аз на моя Вранглер имам такова. Нищо не е рязано, буксите си пасват.
        99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
        It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

        Коментар


        • #5
          От: Ще слагам газ на Вранглера.

          Точно за това става въпрос и аз си мисля, че буксите трябва да пасват на повечето инжектори. Но така или иначе утре ще разбера.
          [COLOR="black"][B][I]Wrangler 2.5i[/I][/B][/COLOR]

          Коментар


          • #6
            От: Ще слагам газ на Вранглера.

            Вариантите са два скъп и ефтин при скъпия се слагат доста залъгалки за компа неща които го лъжат че стоиностите давани наи вече от ландасондата са нормални и да не отчита че са му изключени дюзите и помпата .
            При евтиния се прекъсва постоянния плюс на компа така че като върнеш контакта тои се рестартира и сам си чисти грешките .
            Повечето газовици в България се движат по втория начин , не виждам какво те притеснява при положение че слагаш газ а това също си е преработка неодобрена от производителя.

            Коментар


            • #7
              От: Ще слагам газ на Вранглера.

              Такааа...... бях зарязал джипа поради ред семейни грижи. Но вчера го довърших и тръгна. Не сложихме емулатор, а прекъснахме дюзите с реле. Сега си върви чудесно, но чека свети постоянно. Та тия дни ще му сложим и едно реленце и аз не можах да разбера къде, та да няма проблеми. Сега с нетърпение чакам да свърши газта та да видим разхода какъв ще е.
              [COLOR="black"][B][I]Wrangler 2.5i[/I][/B][/COLOR]

              Коментар


              • #8
                От: Ще слагам газ на Вранглера.

                Уж внимателно изчетох гореописаното, но не разбрах каква газова уредба си сложил. Инжекция или плочка? Ако е плочка - кихалка слага ли? Предстои ми същата операция, на същия автомобил, така че за това навлизам в подробности. Колко ти изгори също ме интересува. Ако решиш, че темата няма да е интересна за повечето колеги - пиши ми на лични. Крайната цена на която ти стъпа преустройството също е от голямо значение, така, че сподели!

                Коментар


                • #9
                  От: Ще слагам газ на Вранглера.

                  Уредбата я взех свалена от не знам какъв автомобил за 150лв. След това си купих една плочка по размера на дросела. Монтирах си сам повечето неща, всъщност всичко освен ключа, че не разбирам нищо от тоци. След това един приятел ми подвърза ключа,сложи някакво реле, което прекъсва дюзите и джипа тръгна на газ. Обаче не съм го карал много, защото в момента е без таван, а тук постоянно вали. Не съм слагал "кихалка" и за сега нямам проблеми. От изминатите до сега километри разхода е около 16л./100км. само градско. А уредбата с плочката и разни други дреболии ми излезе към 200лв.
                  [COLOR="black"][B][I]Wrangler 2.5i[/I][/B][/COLOR]

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X