Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Климатика на WJ 4.7

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с Климатика на WJ 4.7

    Включва когато си иска.Закарах го на доктор закачиха го на бутилката с фриона минава през монометри показва че си е наред има налягане.До буксата на компресора ходи ток и включва когато си иска и много ме тормози.Дайте съвет кво може да е.Показва кодове за грешки 20,24,46,48, нещо се е побъркал явно.Има ли рестарт на цялата му система.
    OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
    www.offroadprimorsko.com
    0899883765

  • #2
    От: Проблем с Климатика на WJ 4.7

    борба с духове... демек струва ми се Ел. проблем. Най-лесно и БЪЗРО би ти било да отидеш при кадърни жичкаджии и за 20-30лв да открият проблемното място...

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с Климатика на WJ 4.7

      Моя правеше така миналата година,проверих всичко, всичко по климатика беше перфектно, но въпреки това - компресора включва-изключва, работи когато си иска, абе по-скоро не работи. Накрая при една диагностика (по съвсем друг повод) се оказа, че единия датчик за температурата на антифриза е прекъснат и според компютъра температурата на охладителната течност е минус 42 градуса - при горещ, почти врящ двигател след яко каране при плюс 30 градуса жега. Съответно компютъра решава, че при такава температура климатик не ти трябва и изключва компресора. Да не говорим, че разхода се беше вдигнал доста - нали трябва да загрее матора И помпата ръга повече нафта, дава по-голям аванс и хем матора грее, хем гори повече, хем от мен се лее пот

      Смених датчика и сега буквално ме замеря с бучки лед през дюзите.
      ​​​Volvo XC90 D5 Inscription '16
      Volvo XC90 D5 Executive '12
      Volvo XC60 D5 Summum '11
      Alfa Romeo Spider 2.0 '90

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с Климатика на WJ 4.7

        Проблема ми е специфичен.Когато в купето е студено климатика работи.Като се нагрее на слънце не работи.Според мен е температурен датчик но кой е? Помагайте че се потя като ......
        OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
        www.offroadprimorsko.com
        0899883765

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с Климатика на WJ 4.7

          Проблема го установихме.Укъсила бобина на съеденитела.Цена в балканстар 218лв.с поръчка 10-12дни.Казах им да го ду......т.Моя майстор в сервиза го разкапсулова, оправи,запоия и заля със епоксидна смола и вече е перфектен.
          OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
          www.offroadprimorsko.com
          0899883765

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X