Обява

Свий
Няма добавени обяви.

помпа съединител

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • помпа съединител

    Колеги един познат е закъсал с grand cheeroky - протекла му е помпата на съединителя, която е към педала. Майстора му е казал, че не може да се отремонтира. Проблемът е че не мога да стигна до стара загора точно сега. Въпросът ми е така ли е и ако да, евентуално откъде може да се намери нова или втора употреба.

    Благодаря.

  • #2
    До: помпа съединител

    Аз имам една, но трябва да видя дали мога да я изровя.

    Коментар


    • #3
      До: помпа съединител

      Първоначално публикуван от oriono Преглед на мнение
      Колеги един познат е закъсал с grand cheeroky - протекла му е помпата на съединителя, която е към педала. Майстора му е казал, че не може да се отремонтира. Проблемът е че не мога да стигна до стара загора точно сега. Въпросът ми е така ли е и ако да, евентуално откъде може да се намери нова или втора употреба.

      Благодаря.
      Пробвайте по автоморгите. По принцип..помпите се явяват асортимент не само за един единствен автомобил...те се прилагат в още няколко модела.Например..на моето Чероки помпата е еднаква с нисан бусовете и тойота - бусовете и митсубиши еклипс а сега кажи това на какво прилича
      затова...свалайте вашата и отивате да търсите вашата помпа...най-вероятно ще е също японска..
      понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
      ********************************
      JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
      Honda Shadow VLX 600 - 1999
      FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


      0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
      Влади

      Коментар


      • #4
        До: помпа съединител

        а най-добре дайте 120-130лв за нова оригинална и не си губете времето и нервите с "алтернативи"... лично съм се убедил в това, което пиша сега.
        нова може от вест ауто оригинална...
        ако на някой му звучи като реклама, да изтрие поста ми!
        поздрави!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X