Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нещо тропа отпред отляво

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нещо тропа отпред отляво

    Вече е сервиз Джемини,дано да я напраят.
    А също ми прави впечатление,че като я пусна без газ (60-80 км) отпред ляво тропа като орехомелачка.
    Провериха лагери и карета но не било от там
    Като подам газ тропането изчезва,ако някой е имал подобен проблем нека сподели. 10Х

  • #2
    Отиди при Митко Фулда да и прегледа ходовата част и да ти каже какво е, така е като аборт по телефона.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      ако е фул тайм, провери за луфтове в предния кардан, карета и шлици
      Bertone freeclimber 1.8 115hp

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от sapporo Преглед на мнение
        ако е фул тайм, провери за луфтове в предния кардан, карета и шлици
        Много точно, няма що...Аз като не знам нещо не се изказвам така в темата за Ферозите, или поне питам, да не ми се смеят после
        Разбира се че е фултайм. И разбира се че не е това, разбити карета и шлици се характеризират със съвсем различни симптоми, така че да не го коментираме повече.
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          Здравеите отново,
          тропането почвам да се съмнявам,че е от ляво може да е в средата.
          Появи се вече и едно глухо виене,каква е вероятността да е от предния диференцял ? Там имали какво вие и тропа като орехомелачка ?
          Извиняваите за тъпите въпроси но за първи път имам 4Х4

          Коментар


          • #6
            Ако е по средата вече чоже и да е каре на кардана при дифа.
            Най-добре отиди при Голди да го види и ще ти каже, така е много неясно.
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              А кой е Голди и къде мога да го намеря ?

              Коментар


              • #8
                http://forum.offroad-bulgaria.com/member.php?u=1496
                Ей го на в целият му блясък!
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  Re: Нещо тропа отпред отляво

                  Здравеите,
                  след посещение при Голди въпроса е решен.
                  Оказа се каре на кардана.

                  Благодарности на Голди и екипа му !
                  Също на колегите от Форума !

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Нещо тропа отпред отляво

                    Кое каре към дифа или към раздатката. И колко струва.
                    Моето към раздатката го набарах преди няколко седмици чисто сухо. Напълних го с молибденова грез и сега е добре но предполагам че след време ще иска смяна.

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Нещо тропа отпред отляво

                      Карето към раздатката,при мен е бил скасън маншона и от там е ясно.
                      Каре не намерих, в балканстар продават целия кардан,аз също купих цял кардан с двете карета втора употреба от дупница- 300 лв

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X