Обява

Свий
Няма добавени обяви.

NEW JEEP Wrangler

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • NEW JEEP Wrangler

    Вчера бях по работа в Балканстар и какво разбирам-вече продават новия Вранглер.Външен вид-почти нищо ново/както и се очакваше/с изключение на четеривратата версия.Променено е местото на мигачите,фаровете за мъгла са в предната броня и самата тя е малко изменена.Но за мен най-голямата промяна е вътре-колата се предлага за тази година само с един двигател в Европа-2.8CRD,177к.с.Ако не ме лъже паметта това е двигателя на Черокито но малко е увеличена мощността.Джипа вече серийно е с АБС,ЕСП,СД и други глезотийки.Срещу 500лв слагат и блокаж на заден диф.Нямат още каталози-за съжаление.Може да го разгледате на www.jeep.com само че не е дадена там дизеловата версия
    VW-TOUAREG V6,3.0 TDI:oops:

  • #2
    Доколкото се чу от Даймлер Крайслер, май все пак ще има версия с 4.7V8, мисля че това ще е достойния Вранглер
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Засега обявяват само 3.8L-V6.Поне тази година ще е само този за USA i 2.8 CRD за Европа.Абе знам че за теб под 4.0L не е двигател ама да си призная честно много си ми харесва с дизела а и 177 к.с. мисля си че ще има огромна разлика с стария,особено с 2.4 бензин.Нищо не каза-какво ти е мнението/като спец по JEEP/
      VW-TOUAREG V6,3.0 TDI:oops:

      Коментар


      • #4
        На мен ми харесва, но не съм го разглеждал отблизо. има някои неща които определено са по-добри и ще му подобрят характеристиките, но съм сигурен че има и обратното...Дизела си е хубаво нещо, но Вранглер с дизел ми звучи като Корвет с дизел или Ферари с дизел... макар че нещата се израждат... Вече има "Ягуар" с дизел (пиша в кавички щот си е живо Мондео де), и какви ли не изгъзици...
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          карах преди няколко дена, колегата ми си купи. доста по комфортен, набира се много добре, странно, но доста по тих - все неща които имхо го отдалечават от истински джип и го доближават до паркета. четиривратия определено прилича на малко недорасло хамърче, може би приликата не е случайна. в последния JP magazine яко го оплюваха. ма може грешката да не е при тях...
          Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
          http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
          http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X