Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за преден диференциал

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за преден диференциал

    Привет на всички!
    Имам Гранд чероки 3.1 2001г. Трябва ми преден диференциал или само касетата, та въпроса ми е дали са 2 модела с и без автоматичен блокаж?

  • #2
    До: Въпрос за преден диференциал

    Първо виж какво пише на раздатка. Второ виж тук
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за преден диференциал

      Добре де, от прочетеното разбрах че са Quadra drive и Quadra trak, като втория нямал вари лок на диференциала. Не можах да намеря това вари лок ли е въпросният блокаж. На моята кола отзад пише куадра драйв, то тогава възможно ли е да е сменян целия преден мост, защото в сервиза в който бях ми казаха че моят диференциал бил без автоматичен блокаж. А касетата която си поръчах от Dana по шасито дойде с автоматичен.

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос за преден диференциал

        Раздатката на 3.1 винаги е 247.
        Диференциалите на WJ са два вида според предавателното число.
        Полуоските от Куадра-драйв не стават на Куадра-трак.

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос за преден диференциал

          Първоначално публикуван от Laredo Преглед на мнение
          Добре де, от прочетеното разбрах че са Quadra drive и Quadra trak, като втория нямал вари лок на диференциала. Не можах да намеря това вари лок ли е въпросният блокаж. На моята кола отзад пише куадра драйв, то тогава възможно ли е да е сменян целия преден мост, защото в сервиза в който бях ми казаха че моят диференциал бил без автоматичен блокаж. А касетата която си поръчах от Dana по шасито дойде с автоматичен.
          Ако си с Quadra drive, значи имаш вари (хидра) лок в диференциалите. Фабрично. В кой сервиз ти казаха, че няма самоблок в предния диф и как са разбрали.

          ПП. Колко излезе касетата?

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос за преден диференциал

            Какво стана, справихте ли се с дифа? Какви пари е касетата?

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X