Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Задно стъкло на WJ.........бушон или ...???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Задно стъкло на WJ.........бушон или ...???

    Колега имах проблем със задната врата.Не се отваряше.Тогава не се отваряше и стъклото.Нещо беше блокирало механично.Отворих кората -малко смазка,раздвижване и готово.Тогава започна да се отваря и стъклото.Ако махаш кората да не забравиш да свалиш кабелите на реотаните.На самата кора има едно малко правоъгално капаче.Като бръкнеш вътре досигаш до едно лостче което отключва и заключва врата ако ти изгори машинката или нещо блокира.Ако искаш първо го раздвижи него.Успех.Дано съм бил полезен.
    Mitsubishi Outlander

    Коментар


    • #17
      До: Задно стъкло на WJ.........бушон или ...???

      Първоначално публикуван от Radosl81 Преглед на мнение
      Ами два колко...(отключено и заключено).Вие по колко имате?
      Иначе имам и едно което съм го купил от И-бей с три бутона ама той третия е "panic" и мисля че няма връзка с това.А и все още не съм го програмирал него.
      Ами значи няма как да може едното да е заключено а другото не ако всичко е наред.

      Коментар


      • #18
        До: Задно стъкло на WJ.........бушон или ...???

        Първоначално публикуван от dino81 Преглед на мнение
        Колега имах проблем със задната врата.Не се отваряше.Тогава не се отваряше и стъклото.Нещо беше блокирало механично.Отворих кората -малко смазка,раздвижване и готово.Тогава започна да се отваря и стъклото.Ако махаш кората да не забравиш да свалиш кабелите на реотаните.На самата кора има едно малко правоъгално капаче.Като бръкнеш вътре досигаш до едно лостче което отключва и заключва врата ако ти изгори машинката или нещо блокира.Ако искаш първо го раздвижи него.Успех.Дано съм бил полезен.
        В тех.информ.предоставена от Сашо пише че когато е затворена вратата стъклото не работи.Има и отделен предпазител,управлението е електрическо.
        grand cherokee 4.0 MY 2003 LAREDO.....love this car.

        Коментар


        • #19
          До: Задно стъкло на WJ.........бушон или ...???

          Първоначално публикуван от robi Преглед на мнение
          В тех.информ.предоставена от Сашо пише че когато е затворена вратата стъклото не работи.Има и отделен предпазител,управлението е електрическо.
          Искаш да кажеш когато е заключена вратата нали...?Иначе за какво ми е да отварям стъклото като съм отворил вратата.
          Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
          0877стоидевет215–Радослав

          Коментар


          • #20
            До: Задно стъкло на WJ.........бушон или ...???

            Първоначално публикуван от Radosl81 Преглед на мнение
            Искаш да кажеш когато е заключена вратата нали...?Иначе за какво ми е да отварям стъклото като съм отворил вратата.
            Да заключена не затворена,моя е грешката
            grand cherokee 4.0 MY 2003 LAREDO.....love this car.

            Коментар


            • #21
              До: Задно стъкло на WJ.........бушон или ...???

              Ето че днес си откраднах малко време да разглобя задната врата и да видя поне какво има вътре(друго не направих).С помоща на един от нашите електричари тръгнахме по веригата и стигнахме до заключение че не ми работи самото моторче което трябва да отключи.до него всичко си е наред.Не съм снимал защото ето тук http://www.wjjeeps.com/liftgate.htm има инфо как се разглобява и т.н.Оказа се че наистина е електрическо отварянето.Разгледайте линка,там е обяснено всичко с подробности.Сега някой ако има идея от къде да си го купя да споделя.
              Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
              0877стоидевет215–Радослав

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X