Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Капачка за казанче на чистачки - XJ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Капачка за казанче на чистачки - XJ

    Здравейте колеги, не съм писал от много време, но чета подробно постовете в jeep раздела. Имам един на пръв поглед банален проблем, но е нещо което ми вади очите всеки път като вдигна капака. Преди седмица, докато се опитвах да отворя казанчето за течност на чистачките сутринта, капачето отхвръкна и се счупи на две. Сигурно защото бе адски студено вън и бе замръзнало. Както и да е, от тогава се опитвам да намеря капаче за казанчето, но след като проверих Скорпион 13, Балкан Стар, Косер в Пловдив, Евро 07, поне 10-на морги и два магазина за втора употреба успях да намеря подобно във Вест Ауто София на цена 20 лв. Тъй като съм от Пловдив, с доставката ми казаха, че ще е около 30 лв. и това ме накара учтиво да им благодаря с думите, че ще си помисля. Молбата ми е знаели някой колега от Пловдив къде мога да намеря толкова "рядка" част за чероки 98-а година, пък дори и на цена 20 лв но без доставка от половината от цената.

    Предварително Ви благодаря.

  • #2
    До: Капачка за казанче на чистачки - XJ

    Първоначално публикуван от Hans_Gruber Преглед на мнение
    Здравейте колеги, не съм писал от много време, но чета подробно постовете в jeep раздела. Имам един на пръв поглед банален проблем, но е нещо което ми вади очите всеки път като вдигна капака. Преди седмица, докато се опитвах да отворя казанчето за течност на чистачките сутринта, капачето отхвръкна и се счупи на две. Сигурно защото бе адски студено вън и бе замръзнало. Както и да е, от тогава се опитвам да намеря капаче за казанчето, но след като проверих Скорпион 13, Балкан Стар, Косер в Пловдив, Евро 07, поне 10-на морги и два магазина за втора употреба успях да намеря подобно във Вест Ауто София на цена 20 лв. Тъй като съм от Пловдив, с доставката ми казаха, че ще е около 30 лв. и това ме накара учтиво да им благодаря с думите, че ще си помисля. Молбата ми е знаели някой колега от Пловдив къде мога да намеря толкова "рядка" част за чероки 98-а година, пък дори и на цена 20 лв но без доставка от половината от цената.

    Предварително Ви благодаря.
    Приспособявай нещо , докато си намериш оригинално на прилична цена.
    Там няма налягане и няма какво да се обърка.
    ________________________________________________________________________________________
    Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
    HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

    Коментар


    • #3
      До: Капачка за казанче на чистачки - XJ

      колега Ханс. не знам каква е приликата с XJ от 95..но ако са еднакви..то тогава се свържи с колегата ГЪН (Димитър Пушкаров).Нека тои ти обясни аз (LCR) Влади от Бургас , откъде купих кутията за моя XJ. Не помня името на селото..но е към 15-тина километра от Пловдив . Става дума за района около Белащица или нещо такова беше.
      понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
      ********************************
      JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
      Honda Shadow VLX 600 - 1999
      FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


      0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
      Влади

      Коментар


      • #4
        До: Капачка за казанче на чистачки - XJ

        Влади разликата е огромна едното е еволюшан 2 а другото е еволюшан 4 .При теб казанчето е във коша а при него в под калника

        Коментар


        • #5
          До: Капачка за казанче на чистачки - XJ

          Първоначално публикуван от gun Преглед на мнение
          Влади разликата е огромна едното е еволюшан 2 а другото е еволюшан 4 .При теб казанчето е във коша а при него в под калника
          Ахам аз казах само ако са еднакви
          а мойто какво еволюшънче е
          добре..а капачките на казанчетата , не са ли еднакви бре джанъм..? или и това са го променили гадовете ...?
          П.С. не обиждам любимата марка
          понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
          ********************************
          JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
          Honda Shadow VLX 600 - 1999
          FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


          0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
          Влади

          Коментар


          • #6
            До: Капачка за казанче на чистачки - XJ

            Благодаря за отговорите, колеги, обаче аз съм от Пловдив и тук си е голям зор да се намери за XJ казанче. За сега имам "побългарена конструкция" но ме дразни всеки път когато вдигна капака. По моргите още не съм ходил, но и голям смисъл няма, защото както каза колегата от 95 до 98 чероки разликата е огромна - капачките не стават. Та за сега чакам ако някой колега от Пловдив има инфо или още по-добре капачка ще съм много признателен.

            Коментар


            • #7
              До: Капачка за казанче на чистачки - XJ

              Здравей колега Грубер! Мисля че имам такава капачка в гаражите. Проблема е, че не знам в кой...
              Най-тържествено обещавам събота и неделя да потърся и ако я намеря да ти я подаря!

              Коментар


              • #8
                До: Капачка за казанче на чистачки - XJ

                Koлега Анубиз, благодаря Много! Ако намериш обещавам да почерпя каквото пиеш . Ако съм щастливец за такава капачка тел за връзка с мен е 0885 848 878. Предварително Благодаря!

                Коментар


                • #9
                  До: Капачка за казанче на чистачки - XJ

                  капачката е намерена и утре пътува

                  Коментар


                  • #10
                    До: Капачка за казанче на чистачки - XJ

                    Първоначално публикуван от anubiz Преглед на мнение
                    капачката е намерена и утре пътува
                    е неможа ли да приспособиш капачка от 10л бутилка вода и малко силикон??? както и да е

                    Коментар


                    • #11
                      До: Капачка за казанче на чистачки - XJ

                      Човека се дразни от побългаряванто и с право! И мене би ме глождило... Евала, че anubiz намери и подари!
                      R 727cc BB KIT
                      ZJ V8
                      WK2 V6

                      Коментар


                      • #12
                        До: Капачка за казанче на чистачки - XJ

                        Първоначално публикуван от baha Преглед на мнение
                        Човека се дразни от побългаряванто и с право! И мене би ме глождило... Евала, че anubiz намери и подари!
                        и мен, но това е временен вариант, зада не падат боклуци вътре. Както и да е, важното е, че вече всичко е наред

                        Коментар


                        • #13
                          До: Капачка за казанче на чистачки - XJ

                          Може би не е тука мястото, но да споделя - след пролетното почистване на гаража останаха: капачка за маслото на съединителя, два задни стопа, две ел огледала, греда за тавана и 4 фабрични алуминиеви джанти с гуми фулда тръмп икон и малко гайки за джанти....
                          Последно редактирано от anubiz; 13-04-10, 10:00.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Капачка за казанче на чистачки - XJ

                            Първоначално публикуван от anubiz Преглед на мнение
                            Може би не е тука мястото, но да споделя - след пролетното почистване на гаража останаха: капачка за маслото на съединителя, два задни стопа, две ел огледала, греда за тавана и 4 фабрични алуминиеви джанти с гуми фулда тръмп икон и малко гайки за джанти....
                            Направо ги снимай нещата и ги публикувай като обяви тук: Купувам - Продавам > Продавам > (Автомобили, камиони > Части и детайли и Гуми, джанти и автомобилна екипировка)
                            Ще има интерес, бъди сигурен.
                            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                            Коментар


                            • #15
                              До: Капачка за казанче на чистачки - XJ

                              Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                              Направо ги снимай нещата и ги публикувай като обяви тук: Купувам - Продавам > Продавам > (Автомобили, камиони > Части и детайли и Гуми, джанти и автомобилна екипировка)
                              Ще има интерес, бъди сигурен.
                              Всичко е снимано и вече е качено на правилното място

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X