Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с бял пушек от Jeep Grand cherokee Limited/3.1TD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    На опаковката пише.
    Трябва да точи антифриза после да работи на място с вода и Холтс.
    До колкото си спомням процедурата беше дълга.

    Коментар


    • #17
      Знам къде има рентген и специализиран цех за ремонт на глави. В случай че "лепилото" не помогне казваш и те завеждам да ти махнат проблема.
      http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

      Коментар


      • #18
        пукал съм глава на toyota, ме можеш да го залепиш и колкото повече го отлагаш толкова повече можеш да си прецакаш мотора че да не могат да ги машинират даже....

        аз я карах така няколко месеца и по едно време ми празни радиатор на 50 км пробег.. отворихме мотора и се оказа че даже и да го пилят, пак ще тече. аиде "нов" мотор... 700лв по късно бях готов. новият го трепах до смърт и продадоx машината като почна да гори и масло.

        знам, лош съм но не ми пукаше по едно време за нищо.

        Коментар


        • #19
          Защо не допуснете и по-лекия вариант - гарнитура - при мен беше така и се оправи. Виждал съм подобно нещо и на рено 11. Тръгнахме да сваляме главата и бяхме озадачени, че болтовете бяха много хлабави. На майтап ги притегнахме и колата още върви - дори не беше духнала гарнитурата...
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от Scrapheap
            Защо не допуснете и по-лекия вариант - гарнитура - при мен беше така и се оправи. Виждал съм подобно нещо и на рено 11. Тръгнахме да сваляме главата и бяхме озадачени, че болтовете бяха много хлабави. На майтап ги притегнахме и колата още върви - дори не беше духнала гарнитурата...
            Защото говорим за двигател които редовно прави този проблем!

            Коментар


            • #21
              Процедурата е , сваляш главата , като идваш към София я взимаш , и тука някой трябва да те заведе при Снежа , при нея май най-добре правят главите.Тя си ги проверява , после се сваля бренера и евентуално леглото на клапана щото най-често се пука между тях.Заварява се , и по обратната процедура.Аз те съветвам при тая операция да смениш водачите на клапаните , и евентуално клапаните , ефекта е много голям.Нема се плашиш.
              0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
              Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
              Суперскан България www.decbg.com
              Машинно почистване на DPF/FAP филтър

              Коментар


              • #22
                "HOLTS Wondarweld - запушване на пукнатини в блока" - за този продукт ли става дума?

                Коментар


                • #23
                  Първоначално публикуван от nkrustev
                  И още нещо. Ако е пукната глава нужно ли е да се сменят всички глави или само пукнатата?
                  само пукнатата, но доколкото си спомням този мотор трябва да свалиш всички глави защото май бяха с обща гарнитура
                  Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                  http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                  http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                  Коментар


                  • #24
                    И още да ти кажа , хич не си губи времето да се опитваш да я лепиш с разни химикали.
                    0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                    Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                    Суперскан България www.decbg.com
                    Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                    Коментар


                    • #25
                      Ако е спукана главата(от към цилиндъра) или е от гарнитурата(при прегряване),двигателя няма ли да вкарва компресия в охладителната течност и да грее?
                      sigpic УАЗ-452

                      Коментар


                      • #26
                        А за белият пушек,появява се и при силно прегряване .
                        Има ли голям разход на масло?
                        sigpic УАЗ-452

                        Коментар


                        • #27
                          Първоначално публикуван от nkrustev
                          "HOLTS Wondarweld - запушване на пукнатини в блока" - за този продукт ли става дума?
                          Да. На снимката е опаковката.
                          После като я оправиш да не забравиш да споделиш със знаещите

                          Коментар


                          • #28
                            Някои може ли да препоръча маистор от София които знае как се обезвъздушава ГрандЧероки VM 3.1тд.

                            Коментар


                            • #29
                              ако Варна е по-близо обади се. ще те заведа на правилното място да ти заварят "чутурата" компетентно
                              "..there is no substitute for cubic inches.."

                              Коментар


                              • #30
                                Колата е в София.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X