Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Термодатчик за антифриза на VM 3.1 ТД

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Термодатчик за антифриза на VM 3.1 ТД

    Днес като ходих на OBD, ми съобщиха, че единия термодатчик на мотора дава некви страховити показания - температура на антифриза минус 42 градуса и т.н. Те са два - мен ми трябва този, който е по-близо до предното стъкло. Явно заради него дори и на горещ двигател спиралата на подгряването свети по 20 секунди (че как иначе, като антифриза е минус 42)

    Та въпроса ми е - можете ли да ми дадете номер на Бош или който там ги произвежда, за да си по купя? Щото навсякъде ми казват - дай номер?!? И двата датчика изглеждат напълно еднакви, и е напълно възможно да са - предния май командва стрелката на таблото и перката, а задния подава инфо на компютъра.
    Последно редактирано от Carburettor; 22-10-09, 21:27.
    ​​​Volvo XC90 D5 Inscription '16
    Volvo XC90 D5 Executive '12
    Volvo XC60 D5 Summum '11
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90

  • #2
    До: Термодатчик за антифриза на VM 3.1 ТД

    Датчиците са еднакви и се мерят на съпротивление. Има таблица - при колко градуса колко ома трябва да са.

    BORG WARNER
    WT3026
    CHRYSLER
    56004815
    DELCO
    2132802 89054720
    NAPA
    TS3002
    SMP
    TX71
    WELLS
    SU381
    Последно редактирано от onufriz; 22-10-09, 21:56.
    Най ме е страх от хора без мечти...

    Коментар


    • #3
      До: Термодатчик за антифриза на VM 3.1 ТД

      Първоначално публикуван от Carburettor Преглед на мнение
      Днес като ходих на OBD, ми съобщиха, че единия термодатчик на мотора дава некви страховити показания - температура на антифриза минус 42 градуса и т.н. Те са два - мен ми трябва този, който е по-близо до предното стъкло. Явно заради него дори и на горещ двигател спиралата на подгряването свети по 20 секунди (че как иначе, като антифриза е минус 42)

      Та въпроса ми е - можете ли да ми дадете номер на Бош или който там ги произвежда, за да си по купя? Щото навсякъде ми казват - дай номер?!? И двата датчика изглеждат напълно еднакви, и е напълно възможно да са - предния май командва стрелката на таблото и перката, а задния подава инфо на компютъра.
      А къде се намират тези датчици, че мен ме съмнява температурата показвана на таблото
      Кога ще срещнем грандовете да ги поснимаме

      Коментар


      • #4
        До: Термодатчик за антифриза на VM 3.1 ТД

        Първоначално публикуван от onufriz Преглед на мнение
        Датчиците са еднакви и се мерят на съпротивление. Има таблица - при колко градуса колко ома трябва да са.

        BORG WARNER
        WT3026
        CHRYSLER
        56004815
        DELCO
        2132802 89054720
        NAPA
        TS3002
        SMP
        TX71
        WELLS
        SU381

        Мерси, CHRYSLER 56004815 е същия като на ZJ 5,2 и 5,9. Бош нямат такъв, утре ще проверя в Скорпион и БС
        ​​​Volvo XC90 D5 Inscription '16
        Volvo XC90 D5 Executive '12
        Volvo XC60 D5 Summum '11
        Alfa Romeo Spider 2.0 '90

        Коментар


        • #5
          От: Термодатчик за антифриза на VM 3.1 ТД

          Намерих темата , може да изтриете моята
          Та къде се намират тези датчици, колко пари е и къде го има?
          Грандоман WJ 3.1 QD

          Коментар


          • #6
            От: Термодатчик за антифриза на VM 3.1 ТД

            Опа, вече сериозно ми трябва инфо. Колко пари са, къде се намират, откъде да ги купя Гледам в Щатския ибей са евтини, тук по колко пари са?? Ето ми грешките
            Този - 56004815 при скорпионите е 43 лева, ама го нямат наличен, а при Вест - 29 лева и го има
            Последно редактирано от buysell; 03-08-10, 15:41.
            Грандоман WJ 3.1 QD

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X