Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Студ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Студ

    Трудът е макс. 200лв в читав сервиз. Сваляне слагане - 1 ден.

    Коментар


    • #32
      До: Студ

      Имам си други проблеми за да тръгна да ти обяснявам как този от двузонов си ги е направил еднозонов

      Коментар


      • #33
        До: Студ

        Много ми е интересно, защо когато колегата търсеше помощ всички мълчаха, а сега майстори много и всеки знае и може да го направи, но след като вече работата е свършена.

        Коментар


        • #34
          До: Студ

          Първоначално публикуван от mishena Преглед на мнение
          Много ми е интересно, защо когато колегата търсеше помощ всички мълчаха, а сега майстори много и всеки знае и може да го направи, но след като вече работата е свършена.
          Добре дошъл сред нас!
          "Тук е тъй"- има такъв израз , който ще рече , че разбирачи много - правачи малко! Така, че свиквай!
          п.п. Горното не се отнася за наистина компетентните колеги, които са доказали знания и опит.
          ________________________________________________________________________________________
          Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
          HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

          Коментар


          • #35
            До: Студ

            Поздравявам те Баче Мите - извини ме за разговорната форма, но въпросът е дали да свикваме с кусурите си или да работим върху тях и да ги оправяме. Когато някой търси помощ най-добрата помощ е, ако не можеш наистина да помогнеш ПОНЕ да не пречиш. На всеки му е скъпа колата и парите, които дава, но щом трябва ще дава. Въпросът е дали ще даде пари и ще реши проблема или ще даде и ще стане още по-голям проблем. А още по-лошо е да не уважаваш труда на другите.

            Коментар


            • #36
              До: Студ

              Колеги,най-доброто решение е тотално разглобяване.Защо се плашите толкова за едно кило фреон-нито зареждането е сложно,нито направията.В крайна сметка какво са 300-400 лева за кола,която струва 15-16000...

              Коментар


              • #37
                До: Студ

                АМИ то си има един много точен израз и той е - евтиното излиза скъпо. Ако искаш да нямаш разходи не си купувай кола, така ще спестиш и разходи и главоболия. Но да си правиш експерименти не става, не че не може, но не става, защото после може и повече да дадеш и пак да съжаляваш. Човекът трябва да се радва, че си реши проблема и не даде чак толкова пари за шума, който се вдигна. А можеше и да е по-зле - как? - като мине през няколко "майстора" даде по "х" суми и накрая пак проблем и то за много пари.

                Коментар


                • #38
                  До: Студ

                  Днес разглобих едно такова "джипче" със счупени клапи - не е толкова страшно,колкото го описват колегите по-горе.....
                  Смятам,че проблема е решим и без ходене в Балканстар

                  Коментар


                  • #39
                    До: Студ

                    Никой никога не е насочвал някого да му свалят таблото в Балканстар. Напротив. Не разбирам емоционалните изблици по-горе. Никой тук не е длъжен да знае всички решения на всички проблеми на даден модел на Джип. Още повече, че рязането и лепенето с тиксо (американците имат цял "подраздел" във фолклора относно duct tape, май и ние натам сме тръгнали) никога не бих го предложил сериозно на някого за кола, струваща над 1000 лева. Всеки си решава обаче. Важното е да се реши проблемът и похвално - да се сподели решението. Защото има много хора, които само си питат, но решавайки проблема забравят за форума... до следващия проблем.
                    Последно редактирано от Сашо Пунчев; 03-11-09, 07:53.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Студ

                      В момента работя по въпроса с новите клапи.Като го "изчистя" ще Ви споделя къде се намира сервиза ми.
                      Търпение му е майката!

                      Коментар


                      • #41
                        До: Студ

                        Първоначално публикуван от gizelich Преглед на мнение
                        В момента работя по въпроса с новите клапи.Като го "изчистя" ще Ви споделя къде се намира сервиза ми.
                        Търпение му е майката!
                        Участие в портала с търговска цел

                        Коментар


                        • #42
                          До: Студ

                          Не съм имал в предвид използването на форума с цел извличане на финансови ублаги! Бих помогнал на всеки,който не може да се справи сам.За мен също е предизвикателство да "изчиствам"подобни проблеми - те касаят всички.
                          Съжалявам,че съм разбран неправилно.
                          .......................................................
                          PS: А телефонния номер на Петко не можели да е срещу комисионна?....
                          Нищо лично-просто следвам Вашата логика.

                          С уважение:Gizelich

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X