Обява

Свий
Няма добавени обяви.

литература за ремонт на двигател 2.1ТДИ Рено на Чероки ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • литература за ремонт на двигател 2.1ТДИ Рено на Чероки ???

    необходима ми е литература за дизеловия двигател на рено 2.1 ТДИ произведен 1990 година с рег номер J8S814F/043752 на български или руски, предполагам че има много подобни теми и информация по въпроса но единствената подробна на която попаднах е на английски а това не ми върши работа ще бъда много благодарен ако колеги от форума помогнат, не ми се искаше да затормозявам този форум с повтарящи се теми, но за съжаление уменията ми с компютърните технолологии не ми дават възможност да открия нужната ми информация също така ще бъда благодаерн акоме напътствате към книжарница в която се продават такива книги в книгомания вече проверих имат само на английски за този двигател благодаря Ви предварително

  • #2
    До: литература за ремонт на двигател 2.1ТДИ Рено на Чероки ???

    Здравей, колега.
    Ето необходимия ти линк към файл във формат .pdf - на руски.
    (http://www.club-espace.ru/Cvedeniya/MR-MOT-J8S.pdf)
    Вярно, за модификацията 852 е, не за 814, но предполагам - разликите не са толко много на брой.
    Надявам, да ти свърши работа. И да представиш тук твоя Jeep. Чети подробно темите. Ще научиш доста неща.
    Успех в ремонта.
    Последно редактирано от Злой; 12-10-09, 08:13.
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • #3
      До: литература за ремонт на двигател 2.1ТДИ Рено на Чероки ???

      много благодаря това е точно което ми трябва колкото до разликите аз до момента не откривам такива, а за представянето на джипа той все още не е много за представяне понеже напоследък нямам време да се заема с него но нямам търпение да оправя двигателя и да започна с по-дребните неща защото тази машина страшно много ми допада като начин на изработка и технология и бих я карал и ремонтирал още много години. За сайта мога да кажа същото много ми харесват компетентните мнения и богатата информация която може да се набави тук също много ми допаднаха благотворителните инициятиви на организаторите надявам се сляд известно време и аз да имам възможност да се включвам така активно в този форум благодаря отново

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X