Обява

Свий
Няма добавени обяви.

возията на wk2 overland

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • возията на wk2 overland

    Здравейте ...от скоро имам jeep overland 2014 внос от южна корея ....сменил съм почти всичко по окачването .но джипът на по висока скорост се клати ,особено при леки неравности и завои..........с въздушно окачване е + амортисъори .
    Дали е нормално това за джип.

    Мисля да му сложа фланци ,,някои кара ли с фланци да сподели усещането

  • #2
    Здравейте честито за придобивката, моя също е доста мек при градско шофиране, Но когато премине на Аеро-мод се втвърдява осезаемо. 5,7 Хеми 2018г. Суммит. При вас може и Амортисьорите да са заминали щом и извън града е нестабилен и люлее.
    Mercedes-Benz - M-class (W164) - ML 550 (388 Hp) 2008
    Mercedes-Benz - Е-class (W211) - 4matic (224 Hp) 2008

    Коментар


    • #3
      Из Американските форуми чета че отзаде им слагат Билщайн BILSTEIN - B6 4600, отпред мисля че няма еквивалент на оригиналните.
      Ако някой има повече инфо да сподели.


      https://www.autodoc.bg/bilstein/7540...855vJzI8GG9sH3 J9OD-yZ3uTsxWxoC4E0QAvD_BwE
      Mercedes-Benz - M-class (W164) - ML 550 (388 Hp) 2008
      Mercedes-Benz - Е-class (W211) - 4matic (224 Hp) 2008

      Коментар


      • #4
        Благодаря за отговора.

        Да.....точно това ще се окаже.Въпреки че преди 5 дни минах за преглед на амортисъори и показанията бяха добри....вчера видях че са прокапали.....така че предстои смяна с нови.но не знам какви да сложа.
        и аз четох за BILSTEIN - B6 4600 били малко по дълги.

        ако някой е сменял задни да сподели.

        Коментар


        • #5
          Американците пишат че въпреки че са малко по-дълги не е проблем с режимите на работа на QuadraLift и всичко си функционира нормално, споделят че има огромна разлика с тях.
          Моите не са протекли но пак е доста мек и смятам да му сложа едни В6-ци. При старото ми WK1 след подмяна с Билщайн 5100S стана коренно различна машина, нищо общо със заводските, но бяха и на 220 000км. а сегашните са на 90 000 и изглеждат като нови с лепенките са още, но въпреки това са меки.
          Във Форума явно няма много Wk2-ки и надали ще пише някой не са им интересни.... Поздрави.
          Mercedes-Benz - M-class (W164) - ML 550 (388 Hp) 2008
          Mercedes-Benz - Е-class (W211) - 4matic (224 Hp) 2008

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X