Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В търсене на сервиз/майстор за Jeep WK2, София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • В търсене на сервиз/майстор за Jeep WK2, София

    Привет,
    ако изскочеше нещо по джипката, разчитах на Мерцедеският сервиз на бул. Владимир Вазов. Скоро разбрах, че вече не правят Jeepове. Дядо Владо е сила, но локацията е проблем за мен. В Балканстар само обслужвам автомобила. Та, освен Еди, който сега работи на ул. Летоструй, друг читав сервиз или майстор в околността?

  • #2
    Колегата kalin09 прави И Jeep, доколкото ми е известно, но не знам къде му е сервизът.

    Много зависи какво е конкретното нещо за правене. Аз например по компютри на двигател и скорости си човъркам сам (и мога на всичко до 2017-та година), но вложих едни кинти и време, защото чеша краста и защото по принцип тия неща не ме плашат. И освен Еди, който вероятно може и доста повече от мен, поне за София за друг не се сещам.

    Например един много известен юнак по тия неща стигна до фалцет да ми обяснява как конкретно нещо, което исках да ми свърши, нямало да стане, а едни 200лв в техника и 2 дена във време по-късно го опровергаха изключително категорично - сега на WK от края на 2008-ма (EZD мотор) съм с компютър от края на 2009-та (за EZH мотор), ъпдейтнат с последния софтуер за 2010-та, с програмиран моя VIN, с тунинг на Diablо за 91 октана и мой тунинг на скорости.

    Та, майстора според казуса и според комплектацията на возилото.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • BatGeorgeone
      BatGeorgeone коментира
      Редактиране на коментар
      Калин е добра опция ни мисля, че е в Своге.

  • #3
    В случая става въпрос за ходова част, но утре ще е друго ...
    Благодаря за отговора!

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X