Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Grand Cherokee 3.0 WK обслужване София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Grand Cherokee 3.0 WK обслужване София

    Здравейте,
    Нов съм във форума и четох доста, но така и не намерих нужната информация. За това моля да съдействате. Закупих GrCh WK 3.0 дизел 2010. Автомобила е много запазен и на около 220к км. Ще се ползва като втори автомобил за разходки в планината, риболов и тн, но не много екстремни терени.
    Молбата ми е да кажете, къде да може да разчитам на качествена диагностика и обслужване на първо време, а после ще търся и някой да вдигне леко, смяна на джанти и гуми, при нужда и смяна на окачване, и каквото друго е нужно. Ще помоля и за мнение как да започна с тунинга - кит за трансмисия или отделни компоненти, марки…

    Благодаря на всички!

  • #2
    Еди Рангелов!
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      Или Марио във Враждебна.При Еди може и диагностика до 2017 ако е машинката,че карах един Вранглер 2019 и не успяхме да го четем.Ама може и да си е набавил нужното да ги чете вече.
      Няма страшно в умирачката...
      Страшното е да си жив!...

      Коментар


      • #4
        Благодаря, момчета!
        В сряда ще го оставя на Еди. Реших да го покарам малко без да тунинговам, после ще мисля в каква степен и как ще го модифицирам.

        Коментар


        • дядо владо
          дядо владо коментира
          Редактиране на коментар
          Не пипай !

      • #5
        1. По кутията НЯМА какво да пипаш.
        2. По мотора може, като при всеки дизел. Внимателно избери кой да го направи.
        3. Умерен тунинг е 31ци с 2 инча лифт. Толкова максимално се побира на оригиналното място. Без фланци няма да опират никъде.

        Тръгнеш ли към нещо повече се вкарваш в сериозно приключение, включително финансово. И наистина сполучливите варианти хич не са много.

        Много добре си изясни какво точно искаш. В момента ми се струва че не си съвсем наясно.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • vehcloK
          vehcloK коментира
          Редактиране на коментар
          Мисля да ви послушам, да направя повдигане и нови гуми без фланци. Може ли съвет за размер джанти и гуми? Може ли да оставя оригиналните джанти и до колко могат да “пораснат” гумите?
          Последно редактирано от vehcloK; 06-06-23, 21:16. Причина: Пояснявам

        • sparkybg
          sparkybg коментира
          Редактиране на коментар
          265/65R17 влизат независимо от модела гума, 265/70R17 ще влязат 95% от моделите. Дори без лифт, върху оригиналните джанти, включително и на мястото на резервната. Говоря за нормални гуми. Регенерат с такива надписи няма да влезе, защото е по-голям.

          Лично съм със съвсем лек лифт с пружини от Commander и стандартни амортисори (жълто-сини) Bilstein, но аз точно това исках. Масовото е 2 инча (50mm) лифт на няколко фирми, но лични впечатления нямам - моя вариант засега като комфорт и поведение ме устройва.
          Последно редактирано от sparkybg; 09-06-23, 13:09.

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X