Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Теч на масло jeep grand cherokee wk 2007 дизел

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Теч на масло jeep grand cherokee wk 2007 дизел

    Здравейте колеги! Има колата от 6 години и през това време съм се грижил за нея добре ..както и тя за мене, но дойде момента да се разболее от детската болест за този модел - теч на масло от масления охладител. Можете ли да ми препоръчате сервиз в Пловдив , който да се справи добре с задачата по смяната на уплътненията на охладителя?

  • #2
    Всеки средоинтелигентен накладкаджия ще се справи блестящо със задачата. Работата е за един ден. Смятай - един човекоден - и пет бона заплата да взима ( ебахти заплатата), за един ден са 250 лв. И началници да храни - 300 лв. От там нагоре - сами си набивате чеп отзад.

    Материали - уплътнения на топлообменика, турбо, колектори - колкото намериш с отстъпката.
    Най ме е страх от хора без мечти...

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от SashoS Преглед на мнение
      Здравейте колеги! Има колата от 6 години и през това време съм се грижил за нея добре ..както и тя за мене, но дойде момента да се разболее от детската болест за този модел - теч на масло от масления охладител. Можете ли да ми препоръчате сервиз в Пловдив , който да се справи добре с задачата по смяната на уплътненията на охладителя?
      0883366520.
      Стойчо се казва.Много читав за момента.Моят котърник го карам при него .Но му звънни догодина,че си е взел почивка до 3-ти.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X