Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с парктроника на Гранд Чероки 2007 предния .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с парктроника на Гранд Чероки 2007 предния .

    Привет !
    Имам странен проблем след като сваляха навигацията за да я подменят с double din android , излиза грешка U112B lost comunication with pts display , предполагам че е предния който е точно над навигацията .
    Най-вероятно е забравен да се включи тъй като виждам , че дори не светва когато вкарам ключа да паля , та идеята ми е има ли вариант да е направен отворен кръг някак си или пак трябва да се разглабя и сглабя зад навигацията ?
    Поздрави!
    Димитров!

  • #2
    Най-добре питай твореца, който е вилнял там, или направо отивай и да си свършат работата.
    "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
    Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

    Коментар


    • DimitroffCRD
      DimitroffCRD коментира
      Редактиране на коментар
      Лошото е че твореца който вилня вече няма да я доближи най-вероятно тъй като се наложи да вися там да я сглобят , че ми свърши търпението .
      Явно ще я карам на друг , преди 1 час я отворих аз обаче виждам само един кабел който не знам къде трябва да се мушне просто си стърчи там ..

    • Dilyan Zagorchev
      Dilyan Zagorchev коментира
      Редактиране на коментар
      Как така няма да я доближи? Тогава ти доближи джипа до него 😉 възможно най-близо.
      На кабела няма ли етикетче някакво с надпис? Или да си намериш схема и да видиш въпросния кабел къде се включва.

    • DimitroffCRD
      DimitroffCRD коментира
      Редактиране на коментар
      Привет !
      Утре ще огледам пак днеска я оставих така както я разглобих .
      Има два етикета единия е made in Japan , другото е поредица от цифри на три реда щракнал съм ги да видя дали ще излезе нещо като ги напиша в google..

  • #3
    Няма етикети, ама няма и 2 еднакви букси, така че не може да се сбърка.

    За съжаление с повече не мога да помогна, защото моето е 2009 и е по-различно откъм мултимедия, а и мямам преден парктроник.

    При мен оригиналната мултимедия е с 3 букси, а за китайската се ползва само една от тях.

    Еднакво вероятно е дисплея и м8дула да са заедно и да са отделно. И в двата случая просто си висят на CAN шината и си говорят по нея.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #4
      Точно под парктроника е антената на GPS-а при мен. Махнах оригиналната и сложих тая на мултимедията на нейно място. Има вероятност дисплея просто да им е пречел, да са го махали и да не са и включили буксата впоследствие.
      Последно редактирано от sparkybg; 14-11-22, 13:16.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • DimitroffCRD
        DimitroffCRD коментира
        Редактиране на коментар
        Привет !
        Да не наруша някое правило , иначе е Eonon Q03PRO.
        Като половината Щати са с точно този unit както го наричат те
        Поздрави!
        Димитров!

      • sparkybg
        sparkybg коментира
        Редактиране на коментар
        Това е универсална мултимедия, а не е точно за модела. Има ли изобщо CAN декодер към нея за точно твоя Jeep? Червена или черна кутийка, вързана на преходните кабели. С конектор с 16 извода.

        Ако няма, не ги виждам как ще го вържат.

      • DimitroffCRD
        DimitroffCRD коментира
        Редактиране на коментар
        Привет !
        Ами ще прегледам кутията , мисля че няма тъй като каза че те ще си намерят и вържат , въпреки че калпацанчовците които я връзваха първия път я подкараха и звук изкара .
        Но в момента в който загасиш колата и няма звук после та нещо с CAN декодера ще магерят утре ...
        Накрая в коша ще я метна и готово .

    • #5
      В крайна сметка днеска подкарахме всичко , камери , парктроници и самия unit преработиха доста неща обаче стана накрая прикачам една снимка , утре или вдруги ден ще кача още . Мисля че добре се получи на фона на това което очаквах
      Поздрави!
      Димитров!

      Натиснете снимката за да я уголемите  Име:315939082_682417820168265_2105721694218064524_n.jpg Прегледи:0 Размер:177.1 КБ ID:6900225
      Последно редактирано от DimitroffCRD; 18-11-22, 16:56.

      Коментар


      • #6
        Браво, поздравления за постигнатото!

        Аз имам същия ГЧ и аз мисля съм 2007ма или 2006та 3ЦРД само, че британска дирекция.

        Късно видях темата за да мога да съдействам.
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • DimitroffCRD
          DimitroffCRD коментира
          Редактиране на коментар
          Привет !
          Благодаря , иначе от Англия мисля , че са го пратили туй нещо .
          Поздрави!
          Димитров!

      • #7
        Тоя "таблет" стои като подарен...
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • DimitroffCRD
          DimitroffCRD коментира
          Редактиране на коментар
          Привет !
          На фона на оригиналната , която не я открих под 600 лева къде ли не търсих , та даже и пробвахме да съживим моята .
          Може и да стои като подарен , но е едн идея по-добре за момента ,пък и ми дава това което имам нужда така че да си стои подарен , както казва жена ми като "бакшиш" ще си само трябва една идея по-скъпо да возиш , че може да топлиш дупето отпред на някой , ще ме извиняват колегите . Ще видим до къде ще го докараме .
          Поздрави !
          Димитров!

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X